Strona Główna > Ariana Grande jako gwiazda muzyki w filmie „Nie patrz w górę”

Ariana Grande jako gwiazda muzyki w filmie „Nie patrz w górę”

W najnowszym filmowym hicie Netfliksa Ariana Grande wcieliła się w postać gwazdy muzyki pop. W jednej ze scen wokalistka wykonała piosenkę o końcu świata. Zobaczcie, czy kawałek zaśpiewany przez artystkę przypadnie Wam do gustu!

W najnowszym filmowym hicie Netfliksa Ariana Grande wcieliła się w postać gwazdy muzyki pop. W jednej ze scen wokalistka wykonała piosenkę o końcu świata. Zobaczcie, czy kawałek zaśpiewany przez artystkę przypadnie Wam do gustu!

„Nie patrz w górę” to najnowszy przebój filmowy w gwiazdorskiej obsadzie. W produkcji Netfliksa możemy zobaczyć między innymi: Leonardo DiCaprioJennifer Lawrence, Jonah Hilla oraz Cate Blanchett. Fabuła skupia się na losach dwójki naukowców, którzy dokonują przerażającego odkrycia. W kierunku Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, a jej kontakt z naszą planetą spowoduje śmierć całej ludzkości. Naukowcy zgłaszają swoje obserwację prezydent Stanów Zjednoczonych. Jednak kobieta bagatelizuje cała sytuację. 

Film jest pewnego rodzaju krytyką współczesnego społeczeństwa, które w dużym stopniu czerpie swoją wiedzę z mediów społecznościowych. Dodatkowo przepełniony jest wieloma komediowymi scenami, a w nich zdecydowanie najbardziej błyszczy Jonah Hill

Inną komediową postacią jest Riley Bina – postać odgrywana przez Arianę Grande. Riley to młoda piosenkarka, która znana jest na całym świecie. W filmie artystka jest świeżo po rozstaniu ze swoim partnerem i bez wahania opisuje szczegóły swojej rozłąki z ukochanym na łamach mediów społecznościowych. W jednej ze scen Riley podczas ogromnego koncertu wykonuje piosenkę pt. „Just Look Up”. Kawałek wokalistki ma zachęcić ludzkość do zwrócenia uwagi na kosmiczne zagrożenie. Sprawdźcie, jak wypadła Ariana Grande jako Riley Bina!

W utworze gościnnie pojawia się amerykański raper Kid Cudi. To właśnie on zagrał postać byłego partnera Riley. „Nie patrz w górę” okazało się dużym sukcesem. Film został nominowany do czterech statuetek podczas tegorocznych „Złotych Globów”. Jedną z kategorii, w których produkcja ma szansę na zwycięstwo jest nagroda dla najlepszej komedii lub musicalu. Spory wkład w nominację miał widowiskowy występ Ariany Grande