14-latek oczarował jurorów utworem "Ave Maria" w programie "The Voice Kids" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > 14-latek oczarował jurorów utworem „Ave Maria” w programie „The Voice Kids”

14-latek oczarował jurorów utworem „Ave Maria” w programie „The Voice Kids”

Chłopiec wystąpił podczas castingów do brytyjskiej wersji show „The Voice Kids”.

Chłopiec wystąpił podczas castingów do brytyjskiej wersji show „The Voice Kids”.

Z początkiem 2022 roku w Wielkiej Brytanii ruszyły przesłuchania w ciemno do piątek edycji talent show „The Voice Kids”. W jednym z ostatnich odcinków wystąpił 14-letni chłopiec, który wykonał utwór z repertuaru Beyonce „Ave Maria”. Wszyscy jurorzy już po kilku sekundach odwrócili swoje fotele. Zobaczcie, jak sobie poradził.

W jury 5. edycji programu „The Voice Kids UK” zasiadają Will.i.am, Pixie Lott, Danny Jones i Melanie C. 

Utwór „Ave Maria” pochodzi z albumu „I Am… Sasha Fierce”, który ukazał się w 2008 roku. Wszystkie piosenki na płycie zostały napisane i wyprodukowane przy udziale samej Beyonce i jest to album – jak podkreśla sama artystka – nad którym pracowała prawie rok, w związku z czym jest to najbardziej osobista i refleksyjna płyta w jej karierze.

Album składa się z dwóch krążków – na pierwszym znajdą się utwory spokojniejsze, bardziej osobiste, drugi to zbiór kawałków tanecznych, czasami przypominających dokonania Destiny's Child. Beyonce zdobyła za tę płytę aż pięć nagród Grammy.