Zespół Scorpions prezentuje teledysk do singla "Rock Believer" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zespół Scorpions prezentuje teledysk do singla „Rock Believer”

Zespół Scorpions prezentuje teledysk do singla „Rock Believer”

Scorpions, niemiecka ikona rocka, zapowiada nadchodzący album „Rock Believer”, który ukaże się 25 lutego 2022 roku.

Scorpions, niemiecka ikona rocka, zapowiada nadchodzący album „Rock Believer”, który ukaże się 25 lutego 2022 roku.

Nowy album „Rock Believer” ukaże się 25 lutego 2022 roku. Również pod hasłem „Rock Believer” odbędzie się trasa, w ramach której w marcu i kwietniu 2022 roku Scorpions da serię koncertów w Planet Hollywood Resorts & Casino w Las Vegas. Później zespół zawita do Europy, w tym do Polski. 28 maja 2022 roku Scorpions zagra w Tauron Arenie Kraków.

Zobacz teledysk do singla „Rock Believer”:

„Rock Believer”, skomponowany przez cały zespół, utrzymany jest w stylu dawnych kawałków Scorpions z lat 80. – Nowy materiał to powrót do naszych korzeni – zapewnia Meine. – Chcieliśmy odtworzyć DNA Scorpions, czyli świetne riffy i mocne melodie. Zależało nam na tym, by w studiu oddać koncertowy klimat – cała nasza piątka, grająca razem, w jednym pomieszczeniu. Mikkey Dee, który znalazł się w naszym składzie, wniósł świeżą energię i sprawił, że sesja była sporą frajdą.

to jeden z najważniejszych rockowych zespołów ostatnich dekad. Nie tylko zdefiniowali klasyczne rockowe brzmienie, ale i sprzedali 120 milionów płyt, zagrali 5 tysięcy koncertów i nagrali wiele ponadczasowych klasyków, w tym legendarny „Wind of Change” – jeden z najlepiej sprzedających się singli wszech czasów, a przede wszystkim utwór, będący synonimem jednego z najważniejszych momentów w historii. Do sukcesów Scorpions należy dodać liczne nagrody, w tym gwiazdę na Rock Walk of Fame w Hollywood i takie klasyki jak „No One Like You”, „Rock You Like A Hurricane” czy „Still Loving You”.