Jacek Kawalec został nowym wokalistą zespołu Budka Suflera! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jacek Kawalec został nowym wokalistą zespołu Budka Suflera!

Jacek Kawalec został nowym wokalistą zespołu Budka Suflera!

Ta informacja zaskoczyła wszystkich, nie tylko fanów zespołu Budka Suflera. Sprawdźcie szczegóły.

Ta informacja zaskoczyła wszystkich, nie tylko fanów zespołu Budka Suflera. Sprawdźcie szczegóły.

W 2014 roku zespół Budka Suflera zakończył swoją działalność artystyczną. Pożegnalna trasa koncertowa zgromadziła tłumy fanów, którzy nie mogli pogodzić się z tym, że już więcej nie zobaczą swojego ulubionego zespołu. Doszło jednak do pewnych zmian i grupa powróciła bardzo szybko w odmienionym składzie! Nowym wokalistą został wówczas Robert Żarczyński. Natomiast ostatni album „10 lat samotności”, który ukazał się w 2021 roku Budka Suflera, nagrała z Felicjanem Andrzejczakiem.

Do niedawna nie było wiadomo, jak będzie wyglądała przyszłość legendarnego zespołu. Teraz okazuje się, że grupa do współpracy nad kolejnym muzycznym projektem zaprosiła aktora Jacka Kawalca. Przygotowują się właśnie do występu podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie z próby.

– powiedział w wywiadzie dla portalu Plejada Jacek Kawalec.

Próbkę jego umiejętności wokalnych możecie zobaczyć poniżej.

Jacek Kawalec zyskał popularność dzięki roli gospodarza programu „Randka w ciemno”, młodsi fani kojarzą go z serialu „Ranczo”, w którym wcielił się w polonistę Tomasza Witebskiego. Z muzyką związany jest już od ponad dwudziestu lat.W 1995 roku wydał płytę z sonetami Szekspira ” Be My Love, Shakespeare”. W 2014 roku był jednym z uczestników programu „Twoja Twarz Brzmi Znjaomo”.