Ewa Farna prezentuje nowy taneczny singiel "Na skróty" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ewa Farna prezentuje nowy taneczny singiel “Na skróty”

Ewa Farna prezentuje nowy taneczny singiel „Na skróty”

Tuż przed premierą swojego albumu „Umami”, Ewa Farna zaskakuje fanów wydając pełen ironii, taneczny singiel – „Na skróty”.

Tuż przed premierą swojego albumu „Umami”, Ewa Farna zaskakuje fanów wydając pełen ironii, taneczny singiel – „Na skróty”.

W utworze Ewa opowiada o naszym „biegu na czas”, który uprawiamy nieustannie, przez co „idziemy na skróty, bo toniemy w morzu spraw”. Tekst o naszym nieustanym życiu w pędzie podkreśla zabawny i przewrotny klip, w którym Ewa Farna…tańczy!

Zobacz teledysk:

Jak mówi artystka:

Utwór powstał we współpracy z Mikołajem Tribbsem Trybulcem i Kacprem Gonerą, a współautorami tekstu jest niezawodny duet, który odpowiedzialny jest za tekst do „Ciała”, czyli Margaret i Kacezet.

Ewa Farna jest piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, producentką. Jej silna osobowość medialna i odważne posty w mediach społecznościowych powodują, że jej wypowiedzi są szeroko komentowane, a opinia publiczna nie przechodzi obok nich obojętnie. To znana wojowniczka poruszająca tematykę ciałopozytywności, empatii do siebie i ludzi wokół, zdrowia psychicznego, naturalności a często to wszystko z dystansem i humorem.