Strona Główna > Michael Bublé zapowiada nowy album, który nagrał z Paulem McCartneyem

Michael Bublé zapowiada nowy album, który nagrał z Paulem McCartneyem

Michael Bublé już w marcu wyda nową płytę! Posłuchaj singla „I’ll Never Not Love You”.

Michael Bublé już w marcu wyda nową płytę! Posłuchaj singla „I’ll Never Not Love You”.

Mistrz wokalnej elegancji, Michael Bublé, zapowiada swój jedenasty studyjny album. Płyta zatytułowana „Higher” ukaże się 25 marca 2022 roku. Pierwszym singlem z wydawnictwa jest utwór „I'll Never Not Love You”, w którym artysta wznosi się na wyżyny swojej kreatywności i umiejętności wokalnych. Singla możecie posłuchać poniżej.

Producentami płyty są Greg Wells i Bob Rock, a także Allen Chang, Jason „Spicy G” Goldman oraz… Sir Paul McCartney. „Higher” to pierwszy album Michaela Bublé od trzech lat i następca dwuletniej, wyprzedanej trasy „An Evening With Michael Bublé Tour” oraz 10. jubileuszu klasycznego już świątecznego dzieła „Christmas”.

Na „Higher” znalazł się magiczny duet z Williem Nelsonem w interpretacji jego piosenki „Crazy”, a także poruszająca wersja utworu „My Valentine”, który napisał Sir Paul McCartney. Były Beatles zresztą odpowiada za brzmienie tego nagrania. Na płytę trafiły ponadto trzy oryginalne numery napisane przez Michaela, w tym singlowy „I'll Never Not Love You”. Ponadto fani usłyszą m.in. zaśpiewany przez Bublé klasyk Sama Cooka „Bring It On Home To Me” oraz cover popularnej, romantycznej brytyjskiej piosenki „A Nightingale Sang in Berkeley Square”, którą wcześniej wykonywali chociażby Bing Crosby, Frank Sinatra i Rod Stewart.

– opowiada Michael Bublé.

– mówi producent Greg Wells.

– dodaje Bob Rock.

Michael Bublé zaczął śpiewać w wieku 4 lata w swym rodzinnym domu, w Burnaby, w Kanadzie. Od tamtej pory wciąż to robi. Jego imienny debiutancki album ukazał się w 2005 roku. Następnie była seria multiplatynowych płyt, które dotarły na szczyt list sprzedaży: „Call Me Irresponsible”, „Crazy Love”, „To Be Loved” i „Christmas”. Jego ostatni longplay „Love” zadebiutował na 1. miejscu Billboard Top 200. W trakcie swej niezwykłej kariery sprzedał 75 milionów płyt i wyprzedał koncerty w ponad 30 krajach. W jego ostatniej trasie „An Evening With Michael Bublé” (2019-2022) uczestniczyło ponad milion fanów z całego świata. Michael Bublé uwielbia hokej, fantasty football, TikToka i śpiewanie. Jest też dumnym ojcem dwóch synów, Noah i Elia, oraz córki o imieniu Vida.