Arnold Schwarzenegger jako Zeus kupuje kawę w nowej zabawnej reklamie [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Arnold Schwarzenegger jako Zeus kupuje kawę w nowej zabawnej reklamie [WIDEO]

Arnold Schwarzenegger jako Zeus kupuje kawę w nowej zabawnej reklamie [WIDEO]

BMW udostępniło teaser spotu, który zostanie wyemitowany, podczas Super Bowl 2022. Musicie to zobaczyć!

BMW udostępniło teaser spotu, który zostanie wyemitowany, podczas Super Bowl 2022. Musicie to zobaczyć!

Arnold Schwarzenegger ostatnio wprawił nas w drżenie, gdy aktor „Terminatora” i były gubernator Kalifornii udostępnił plakat dotyczący jakiegoś projektu związanego ze Zeusem, który ma się pojawić w lutym. Weteran kulturystyki grał wcześniej na ekranie syna Zeusa, Herkulesa, więc pomyśleliśmy, że może, po prostu może teraz będzie rzucał hollywoodzkimi piorunami jako grecki bóg piorunów.

Wszystko zaczęło się od tego wpisu na Twtterze:

Teraz wszystko jest już jasne. Aktor wziął udział w reklamie elektrycznych samochodów firmy BMW, która zostanie wyemitowana podczas zbliżającego się Super Bowl 13 lutego 2022 roku. Spot możecie zobaczyć poniżej.

W roli Hery zobaczymy samą Salmę Hayek. Aktorka również podzieliła się swoim plakatem.

Pierwsza rola Schwarzeneggera na dużym ekranie miała miejsce w „Herkulesie w Nowym Jorku” w latach 70., w którym współczesny siłacz zagrał mitycznego siłacza. Założenie było całkowicie szalone: Herkules zostaje zesłany na Ziemię, gdzieczeka na niego wielka miłość i kariera kulturysty.

Aktualnieaktor pracuje nad kontynuacją słynnego filmu „Bliźniacy” z 1988 roku. Tym razem dołączy do nich trzeci brat, czy nadszedł czas na „Trojaczki”. Arnolda będziemy mogli również zobaczyć również w produkcji „Kung Fury 2”, gdzie wcieli się w prezydenta USA.