Mrozu zapowiada nowy album emocjonalnym singlem "Palę okna" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Mrozu zapowiada nowy album emocjonalnym singlem “Palę okna”

Mrozu zapowiada nowy album emocjonalnym singlem „Palę okna”

Mrozu prezentuje „Palę w oknie” – trzeci singiel zapowiadający nadchodzący album artysty.

Mrozu prezentuje „Palę w oknie” – trzeci singiel zapowiadający nadchodzący album artysty.

W utworze „Złoto” Mrozu zafundował słuchaczom nostalgiczną wycieczkę do czasów dzieciństwa. W „Galácticos” udowodnił, że każdy może zagrać w najwyższej lidze. Teraz przyszła pora na „Palę w oknie”, w którym artysta opowiada o frustrującej sytuacji, gdy bliska nam osoba, będąc w kłopotach, odmawia przyjęcia pomocnej dłoni.

W „Palę w oknie” warstwa muzyczna, współgrając z tekstem, rozwija się powoli, by przejść w oczyszczający refren. Nowy singiel Mroza to świetny przykład melancholijnegoutworu, który oddziałuje emocjonalnie na słuchaczy, ale jednocześnie sprawia, że nogi same rwą się do tańca.

Zobacz teledysk:

Jak przyznaje Mrozu:

„Palę w oknie” doczekało się obrazka, który jest wizualną kontynuacją obranej w poprzednich singlach ścieżki. Szorstka stylistyka miejska przeplata się z miękkimi, stylizowanymi na lata 80. barwami. To wszystko, wraz z historią głównej bohaterki teledysku, zapętlonej w sieci rozterek i decyzji, sprawia że każdy w tej opowieści może odnaleźć cząstkę siebie.

Klip to dzieło ekipy H D S C V M, która odpowiedzialna była m.in. za obrazki do numerów Sokoła, Pezeta czy Białasa. To odważny krok ze strony Mroza. Doświadczona, aczkolwiek zakorzeniona w rapowej stylistyce numerów ekipa sprostała jednak powierzonemu zadaniu, czego efektem jest przejmująca i emocjonalna historia.

„Palę w oknie” zapowiada nadchodzący wielkimi krokami szósty album studyjny artysty. Premiera krążka zaplanowana jest na wiosnę tego roku.