Ruszyły castingi dla dzieci i młodzieży do filmu "Akademia Pana Kleksa" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ruszyły castingi dla dzieci i młodzieży do filmu “Akademia Pana Kleksa”

Ruszyły castingi dla dzieci i młodzieży do filmu „Akademia Pana Kleksa”

Ruszają pierwsze stacjonarne castingi do nowego filmu Macieja Kawulskiego (Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa, Jak pokochałam gangstera) na motywach kultowej Akademii Pana Kleksa.

Ruszają pierwsze stacjonarne castingi do nowego filmu Macieja Kawulskiego (Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa, Jak pokochałam gangstera) na motywach kultowej Akademii Pana Kleksa.

W sobotę i niedzielę, 12 i 13 lutego 2022 roku w Bajce Pana Kleksa w Katowicach odbędą się pierwsze stacjonarne castingi dla dzieci i młodzieży do ról w nowym filmie fabularnym na motywach Akademii Pana Kleksa. Poszukiwani są młodzi aktorzy w wieku 8-15 lat, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy bez względu na doświadczenie przed kamerą.

– mówi Maciej Kawulski, reżyser Akademii Pana Kleksa.

Film wyprodukuje Open Mind Production, natomiast jego koproducentem jest Bajka Pana Kleksa. Dystrybucją w Polsce zajmie się NEXT FILM.

Akademia Pana Kleksa to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80.

Aby zapewnić jak największy komfort i bezpieczeństwo uczestników wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja online na wybrany dzień i godzinę.

Po zarejestrowaniu na stronie www.bajkapanakleksa.pl uczestnicy otrzymają mailowo wejściówkę oraz sceny do przygotowania.

Castingi odbędą się 12 i 13 lutego w Bajce Pana Kleksa w Katowicach przy ul. Porcelanowej 23. Potrwają od godz. 10:00 do 19:00. Zapraszamy kandydatów z opiekunem prawnym.

Adres strony do rejestracji na casting: