Dawid Kwiatkowski prezentuje nowy klip do utworu "Idziesz ze mną" z wyjątkowymi bohaterami » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Dawid Kwiatkowski prezentuje nowy klip do utworu “Idziesz ze mną” z wyjątkowymi bohaterami

Dawid Kwiatkowski prezentuje nowy klip do utworu „Idziesz ze mną” z wyjątkowymi bohaterami

„Idziesz ze mną” to najbardziej osobisty utwór z płyty „Dawid Kwiatkowski”. Klip jest absolutnie wyjątkowym obrazem, który pokazuje MIŁOŚĆ w każdym jej obliczu i kolorycie.

„Idziesz ze mną” to najbardziej osobisty utwór z płyty „Dawid Kwiatkowski”. Klip jest absolutnie wyjątkowym obrazem, który pokazuje MIŁOŚĆ w każdym jej obliczu i kolorycie.

To poruszające, że tak wiele osób odpowiedziało na apelDawidai przesłało nagrania swoich intymnych i pełnych czułości momentów. Wśród wzruszających filmów znajdziemy te udostępnione przezfanów, ale również przez przyjaciół i znajomych artysty:Kasię Borkowską i Krzysztofa Jankowskiego „Jankesa”z synem,Joannę Przetakiewicz z Rinke Rooyensem,Joannę Koroniewską z Maciejem Dowborem,Julię Sobczyńską z Judytą Mliczek, Wojtka Sawickiego z Agatą Tomaszewską, Lenę Olszewskąz córeczką…

Jak mówiDawid:

Zobacz teledysk:

„Idziesz ze mną”to czwarty singiel z albumu„DawidKwiatkowski”, któryukazał się w październiku zeszłego roku, stając się natychmiastZłotą Płytą.? Niesamowity utwór„Nieważne”z mocnym i wyrazistym klipem oraz„Bez Ciebie”i„Proste”, szturmem podbiły radiowe listy przebojów. Singiel„Bez Ciebie”zdobył statusPlatynowegoi z tym utworemDawidKwiatkowskizdobyłBursztynowego Słowikana Festiwalu w Sopocie.„Bez Ciebie”stało się równieżutworem roku 2021 w plebiscycie radia RMF FM. „Proste” znalazło się na pierwszymi miejscu najczęściej granych utworów w rozgłośniach radiowych i singiel osiągnął w tym roku statusPodwójnej Platyny.

18 lutego 2022 roku rozpoczyna się trasaDawidKwiatkowskiTour

Artysta zagra10 wyjątkowych koncertów, na których po raz pierwszy usłyszymy cały materiał z nowej płyty.