Natalie Imbruglia prezentuje nowy singiel "Nothing Missing" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Natalie Imbruglia prezentuje nowy singiel “Nothing Missing”

Natalie Imbruglia prezentuje nowy singiel „Nothing Missing”

Utwór promuje nadchodzący album artystki „Firebird”, który ma ukazać się jesienią 2021 roku.

Utwór promuje nadchodzący album artystki „Firebird”, który ma ukazać się jesienią 2021 roku.

Australijska piosenkarka Natalie Imbruglia powraca w wielkim stylu, zaznaczając swój powrót do muzyki ogłoszeniem swojego pierwszego od sześciu lat albumu zatytułowanego „Firebird”. Pierwszym singlem, który promował płytę, był utwór „Build It Better”.Teraz artystka zaprezentowała kolejny przedsmak tego, co usłyszymy na nowym albumie. Do sieci trafił singiel„Nothing Missing”.

Zobacz teledysk:

Album został nagranyprawie w całości podczas lockdownu, „Firebird”, we współpracy z uznanymi tekściarzami, takimi jak Fiona Bevan (Lewis Capaldi,One Direction) i Rachel Furner (Little Mix,Steps), a także ponownie połączyła się ze producentem Shiver Eg White, który współpracował również zAdeleiSamem Smithem.

–wspomina Natalie Imbruglia.

Album „Firebird” będzie dostępny w formatach: CD (Standard & Deluxe) & limitowanej edycji blue vinyl oraz w formie cyfrowej. Premiera 24 września 2021 roku.

Natalie Imbrugliaurodzona 4 lutego 1975 roku w Nowej Południowej Walii. Jest piosenkarką i aktorką. Jej debiutancki album „Left of the Middle” z singlem „Torn” z 1997 roku od razu zyskał aprobatę i jest jednym z lepiej rozpoznawalnych kawałków z całego jej dorobku.