Patricia Kelly i Daniel Powter w wyjątkowym duecie. Posłuchaj utworu "Brave" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Patricia Kelly i Daniel Powter w wyjątkowym duecie. Posłuchaj utworu “Brave”

Patricia Kelly i Daniel Powter w wyjątkowym duecie. Posłuchaj utworu „Brave”

Utwór promuje wydany w 2021 roku album „Unbreakable”. Jest to jedyny duet, jaki znalazł się na płycie.

Utwór promuje wydany w 2021 roku album „Unbreakable”. Jest to jedyny duet, jaki znalazł się na płycie.

Patricia Kelly ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów. Podobnie jak Paddy postawiła na solową karierę. W 2021 roku wydała, jak sama podkreśla – najbardziej osobistą płytę, jaką kiedykolwiek udało się jej nagrać. Ostatnio do sieci trafił kolejny singiel z albumu „Unbreakable”. Jest to jedyny duet, który znalazł się na tym krążku.

Patriciazaprosiła do współpracy kanadyjskiego artystę Daniela Powtera znanego wszystkim doskonale z przeboju „Bad Day”. Nagrali wspólnie utwór „Brave”, z którym wystąpili premierowo w programie „Die Giovanni Zarrella Show”.

Historia grupy The Kelly Family to ponad 45 lat wspólnego grania, koncertowania i nagrywania płyt. Jednak prawdziwy przełom nastąpił w 1994 roku. Album „Over the Hump” został sprzedany w ponad 5 mln egzemplarzy. To z niego pochodzą takie hity jak „Roses of Red” i „An Angel”. Również w Polsce płyta znakomicie się sprzedała i uzyskała status potrójnej platyny.