Michael Buble zapowiada nowy album singlem "My Valentine", który napisał z Paulem McCartneyem! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michael Buble zapowiada nowy album singlem “My Valentine”, który napisał z Paulem McCartneyem!

Michael Buble zapowiada nowy album singlem „My Valentine”, który napisał z Paulem McCartneyem!

Utwór pochodzi z albumu „Higher”, który ukaże się już 25 marca 2022 roku.

Utwór pochodzi z albumu „Higher”, który ukaże się już 25 marca 2022 roku.

Mistrz wokalnej elegancji, Michael Bublé, zapowiada swój jedenasty studyjny album. Płyta zatytułowana „Higher” ukaże się 25 marca 2022 roku. Pierwszym singlem z wydawnictwabył utwór „I'll Never Not Love You”. Teraz do sieci trafił kolejny przedsmak tego, co usłyszymy na płycie. Posłuchajcie singla „My Valentine”.

Producentami płyty sąGreg WellsiBob Rock, a takżeAllen Chang,Jason „Spicy G” Goldmanoraz…Sir Paul McCartney. „Higher” to pierwszy album Michaela Bublé od trzech lat i następca dwuletniej, wyprzedanej trasy „An Evening With Michael Bublé Tour” oraz 10. jubileuszu klasycznego już świątecznego dzieła „Christmas”.

Na „Higher” znalazł się magiczny duet z Williem Nelsonem w interpretacji jego piosenki”Crazy”, a także poruszająca wersja utworu”My Valentine”, który napisałSir Paul McCartney. Były Beatles zresztą odpowiada za brzmienie tego nagrania. Na płytę trafiły ponadto trzy oryginalne numery napisane przez Michaela, w tym singlowy „I'll Never Not Love You”. Ponadto fani usłyszą m.in. zaśpiewany przez Bublé klasyk Sama Cooka „Bring It On Home To Me” oraz cover popularnej, romantycznej brytyjskiej piosenki „A Nightingale Sang in Berkeley Square”, którą wcześniej wykonywali chociażby Bing Crosby, Frank Sinatra i Rod Stewart.

Michael Bublé zaczął śpiewać w wieku 4 lata w swym rodzinnym domu, w Burnaby, w Kanadzie. Od tamtej pory wciąż to robi. Jego imienny debiutancki album ukazał się w 2005 roku. Następnie była seria multiplatynowych płyt, które dotarły na szczyt list sprzedaży: „Call Me Irresponsible”, „Crazy Love”, „To Be Loved” i „Christmas”. Jego ostatni longplay „Love” zadebiutował na 1. miejscu Billboard Top 200. W trakcie swej niezwykłej kariery sprzedał 75 milionów płyt i wyprzedał koncerty w ponad 30 krajach. W jego ostatniej trasie „An Evening With Michael Bublé” (2019-2022) uczestniczyło ponad milion fanów z całego świata. Michael Bublé uwielbia hokej, fantasty football, TikToka i śpiewanie. Jest też dumnym ojcem dwóch synów, Noah i Elia, oraz córki o imieniu Vida.