Anita Lipnicka i Julia Wieniawa zaśpiewały przebój "Zanim zrozumiesz" zespołu Varius Manx » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Anita Lipnicka i Julia Wieniawa zaśpiewały przebój “Zanim zrozumiesz” zespołu Varius Manx

Anita Lipnicka i Julia Wieniawa zaśpiewały przebój „Zanim zrozumiesz” zespołu Varius Manx

Do tego niespodziewanego duetu doszło podczas gali rozdania nagród Bestsellery Empiku 2022.

Do tego niespodziewanego duetu doszło podczas gali rozdania nagród Bestsellery Empiku 2022.

Za nami kolejna edycja gali Bestsellery Empiku, która odbyła się 15 lutego 2022 roku. Za oprawę muzyczną tego wieczoru odpowiedzialny był Wojtek Urbański. Na scenie, jak co roku nie mogło zabraknąć muzycznych niespodzianek. Tym razem były to duetyStanisław Soyka i Vito Bambino, Artur Rojek z braćmi Kacperczyk, Szczyl i Daria Zawiałow, Igo z Krzysztofem Zalewskim oraz Anita Lipnicka z Julią Wieniawą.

Anita Lipnicka i Julia Wieniawa wykonały utwór „Zanim zrozumiesz” z repertuaru grupy Varius Manx. Ich występ możecie zobaczyć poniżej.

Utwór „Zanim zrozumiesz” był pierwszym singlem z albumu „Emu”, który ukazał się w 1994 roku. ZostałnagrodzonyFryderykiem w kategoriach „piosenka roku” i „teledysk roku”.

Julia Wieniawa to młoda aktorka i wokalistka. Znana ze swoich ról w serialach oraz filmach, ostatnio coraz więcej działa na rynku muzycznym, wyróżniając się niezwykłą barwą głosu i wrażliwością muzyczną. Pod koniec 2016 roku na albumie „Flirtini: Heartbreaks & Promises Vol. 3” ukazał się utwór „Na zawsze”, który szybko stał się hitem. To zaowocowało podpisanym rok później kontraktem płytowym z wytwórnią Kayax. Single „Oddycham”, podwójnie platynowy „Nie muszę” i liryczna ballada „SMRC” podbiły serca fanów. Po krótkiej przerwie, kolejnymi sukcesami okazały się duet z Maciejem Musiałowskim w utworze „Zabierz tę miłość” (16 mln odtworzeń w serwisie YouTube) oraz liryczny, kobiecy cover przeboju Skubasa pt. „Nie mam dla Ciebie miłości”, przygotowany na XX-lecie działalności Kayaxu.