Strona Główna > “Peaky Blinders”: Poznaliśmy oficjalną datę premiery 6. sezonu

„Peaky Blinders”: Poznaliśmy oficjalną datę premiery 6. sezonu

Wielkimi krokami zbliża się premiera 6. sezonu serialu „Peaky Blinders”. Sprawdźcie, kiedy pojawią się nowe odcinki.

Wielkimi krokami zbliża się premiera 6. sezonu serialu „Peaky Blinders”. Sprawdźcie, kiedy pojawią się nowe odcinki.

Miliony fanów na całym świecie czekają na kontynuację jednego z najpopularniejszych kryminalnych seriali ostatnich lat. Na początku stycznia do sieci trafił oficjalny zwiastun 6. sezonu„Peaky Blinders”. Teraz możemy również już oficjalnie potwierdzić, że premiera 6. sezonu zaplanowana jest na 27 lutego 2022 roku na kanale BBC One.

Szósty sezon „Peaky Blinders” trafi na Netfliksa po wyemitowaniu wszystkich odcinków przez stację BBC. Wszystko wskazuje na to, że będzie to w połowie kwietnia.

Twórcy serialu ogłosili, że niestety będzie on ostatnim, jednak na tym historia rodziny Shelbych się nie zakończy.Steven Knight zapowiedział również pełnometrażowy film!

– powiedziałtwórca serialu

– zapowiada producentka serialu, Caryn Mandabach.

Przypominamy, że ostatni sezon serialu „Peaky Blinders” zakończył się nieudanym zamachem na wiecu faszystów. Kto pokrzyżował ich plany? Tego dowiemy się już w pierwszych odcinkach nowej serii. Jak zapowiadają producenci – nie będzie żadnego przeskoku czasowego.

Jeśli jest jakieś zdjęcie, które naprawdę podsumowuje ten ostatni sezon, to jest właśnie to. Tommy Shelby. Światło i mrok. Człowiek na skraju przepaści, wpatrujący się w pustkę. Słowo, którego ja i Cillian często używaliśmy podczas kręcenia, to „gotycki” – ten sezon naprawdę taki jest. Robert Viglasky [fotograf] pięknie uchwycił to w tak krótkim momencie. Nigdy nie wiadomo, skąd nadejdą pewne obrazy.

Jedna z najlepszych brytyjskich produkcji. Uwodzicielsko prowadzi widza przez historię gangów działających na terenie Birmingham w okresie między wojennym. Wszystko w tej ekranizacji zostało dobrane perfekcyjnie. Od kostiumów, przez ścieżkę dźwiękową, aż po obsadę aktorską. Zadziorna gra w wielu poważnych tematach powoduje, że można go oglądać od deski do deski z zapartym tchem. W rolach głównych występują Cillian Murphy, Finn Cole, Sophie Rundle i Paul Anderson, bez których ciężko sobie wyobrazić ekranizację tego dzieła.