Strona Główna > Uczestniczka “The Voice” wykonała przebój Adele “Skyfall”

Uczestniczka „The Voice” wykonała przebój Adele „Skyfall”

Podczas przesłuchań w ciemno Charlotte Nilssen zachwyciła jurorów publiczność swoim wykonaniem przeboju „Skyfall”.

Podczas przesłuchań w ciemno Charlotte Nilssen zachwyciła jurorów publiczność swoim wykonaniem przeboju „Skyfall”.

Ten wielki przebójAdele już niejednokrotnie był wykonywany podczas castingów do programów rozrywkowych. Ostatnio mogliśmy go usłyszeć wnorweskiej edycji talent show „The Vocie”. Jedna z uczestniczek, podczas przesłuchań w ciemno wykonała właśnie hit „Skyfall”. Zobaczcie, jak sobie z nim poradziła.

Utwór został napisany przez Adele, a wyprodukował go Paul Epworth. Twórcy wspólnie odebrali statuetkę, za najlepszą piosenkę na wielkiej gali rozdania Oscarów w 2013 roku. Była to pierwsza nagroda Akademii dla piosenki z cyklu filmów o przygodach Jamesa Bonda.

Ostatni album Adele „30″ w ciągu zaledwie tygodnia pokrył się w naszym kraju złotem, a w ciągu dwóch tygodni osiągnął status platynowej płyty. W drugim tygodniu sprzedaży trafiła na pierwsze miejsce Oficjalnej Listy Sprzedaży OLiS. Jest to także najlepiej sprzedająca się płyta zagranicznego artysty w premierowym tygodniu w 2021 roku, a także w całym 2021 roku, wyprzedzając tym samym zespół Måneskin.

„30” zawiera 12 utworów, w tym znaną już chyba wszystkim piosenkę „Easy On Me”. Pierwszy singiel od swojej premiery prawie 2 miesiące temu okupuję czołową pozycję listy Billboard Hot 100. Fani jeszcze przed poznaniem całego krążka mieli okazję posłuchać trzech piosenek – „I Drink Wine, „Hold On” i „Love Is A Game” podczas specjalnego koncertu nagranego dla CBS – Adele One Night Only. Był to najchętniej oglądany w USA program rozrywkowy w 2021 roku. Przed telewizorami zgromadziło się więcej widzów niż podczas oscarowej gali.