Patricia Kelly i Daniel Powter w teledysku do utworu "Brave" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Patricia Kelly i Daniel Powter w teledysku do utworu “Brave” [WIDEO]

Patricia Kelly i Daniel Powter w teledysku do utworu „Brave” [WIDEO]

Utwór promuje wydany w 2021 roku album „Unbreakable”. Jest to jedyny duet, jaki znalazł się na płycie.

Utwór promuje wydany w 2021 roku album „Unbreakable”. Jest to jedyny duet, jaki znalazł się na płycie.

Patricia Kellyma na swoim koncie pięć studyjnych albumów. Podobnie jak Paddy postawiła na solową karierę. W 2021 roku wydała, jak sama podkreśla – najbardziej osobistą płytę, jaką kiedykolwiek udało się jej nagrać. Ostatnio do sieci trafił kolejny singiel z albumu„Unbreakable”. Jest to jedyny duet, który znalazł się na tym krążku.

Patriciazaprosiła do współpracy kanadyjskiego artystęDaniela Powteraznanego wszystkim doskonale z przeboju„Bad Day”. Nagrali wspólnie utwór„Brave”. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny teledysk.

Historia grupyThe Kelly Familyto ponad 45 lat wspólnego grania, koncertowania i nagrywania płyt. Jednak prawdziwy przełom nastąpił w 1994 roku. Album „Over the Hump” został sprzedany w ponad 5 mln egzemplarzy. To z niego pochodzą takie hity jak „Roses of Red” i „An Angel”. Również w Polsce płyta znakomicie się sprzedała i uzyskała status potrójnej platyny.