Justyna Steczkowska i Beata Kozidrak prezentują teledysk do singla "Między nami" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Justyna Steczkowska i Beata Kozidrak prezentują teledysk do singla “Między nami”

Justyna Steczkowska i Beata Kozidrak prezentują teledysk do singla „Między nami”

Utwór promuje album „Szamanka” Justyny Steczkowskiej, który trafił do sprzedaży 25 lutego 2022 roku.

Utwór promuje album „Szamanka” Justyny Steczkowskiej, który trafił do sprzedaży 25 lutego 2022 roku.

„Szamanka” to 17 studyjny album Justyny Steczkowskiej. To wyjątkowe i niepowtarzalne wydawnictwo, którym artystka pragnie uczcić swój jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Płyta prezentuje łącznie 12 zupełnie nowych utworów oraz jazzową aranżację kultowej „Dziewczyny Szamana”, którą nagrała wraz z wybitnym pianistą – Leszkiem Możdżerem.

Do sieci trafił teledysk do długo wyczekiwanego utworu „Między nami”, który Justyna nagrała w duecie z Beatą Kozidrak. Możecie go zobaczyć poniżej.

Premiera klipu 25.02.2022 godz. 12:00.

Wśród całkiem nowych kompozycji słuchacze odnajdą m.in. 5 duetów i 4 wyjątkowe mantry. Justyna Steczkowska do współpracy przy tym albumie zaprosiła niezwykłych artystów. Słuchacze będą więc mogli cieszyć się zarówno głosem Szamanki polskiej sceny muzycznej, jak również:Beaty Kozidrak, Arka Kłusowskiego, LUNYczyMarcina Maciejczaka.

O wyjątkowości płyty świadczy także sposób jej wydania. Światło dzienne ujrzy zaledwie 1000 limitowanych egzemplarzy – jest to więc gratka dla prawdziwych koneserów muzyki. Co więcej – Justyna Steczkowska w ręce swoich fanów oddaje wyjątkową płytę CD w opakowaniu wielkoformatowym, wyprodukowanym na ekskluzywnym metalizowanym papierze. Całość stylizowana jest na opakowanie krążków winylowych i wzbogacona jest o trójwymiarowe elementy, oraz zdjęcia z teledysków z artystami towarzyszącymi artystę na płycie „Szamanka”

Na koniec należy też podkreślić, że dzięki zaangażowaniu do współpracy kilku producentów płyta z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników muzyki. W przeważającej większości słuchacze usłyszą na niej „żywe” instrumenty – m.in. smyczki, harfę, fortepian. W przygotowanie swojego jubileuszowego albumu – „Szamanka”” – Justyna Steczkowska zaangażowała wielu muzyków-artystów. Dzięki temu w ręce swoich fanów może oddać wydawnictwo przygotowane na światowym poziomie.