Strona Główna > Koncerty dla Ukrainy [LISTA WYDARZEŃ]

Koncerty dla Ukrainy [LISTA WYDARZEŃ]

Polacy od samego początku bardzo aktywnie zaangażowali się w pomoc Ukrainie i jej mieszkańcom. Przygotowaliśmy dla Was listę koncertów, podczas których zbierane będą pieniądze i dary dla mieszkańców Ukrainy.

Polacy od samego początku bardzo aktywnie zaangażowali się w pomoc Ukrainie i jej mieszkańcom. Przygotowaliśmy dla Was listę koncertów, podczas których zbierane będą pieniądze i dary dla mieszkańców Ukrainy.

Pectus, Maciej Balcar, Big Cyc, Czarno-Czarni, Dagadana – to oni 7 marca zagrają charytatywnie w Ostrowie Wielkopolskim! Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na pomoc Ukrainie. Wielki koncert w Arenie Ostrów pozwoli nie tylko zebrać dodatkowe środki na dalszą pomoc dla mieszkańców Ukrainy, ale też zjednoczyć wszystkich ludzi dobrej woli. Tylko bowiem łącząc siły możemy pokonać zło, z którym przyszło nam się obecnie zmierzyć. Bilety na koncert do kupienia na stronie:

.

.

Organizatorzy zaraszajądo udziału w koncercie benefitowym, z którego pełen dochód zostanie przeznaczony na wsparcie ofiar wojny w Ukrainie poprzez zapewnienie im m.in. opieki prawnej, proceduralnej, medycznej i psychologicznej oraz zakwaterowania, dzięki działaniom stowarzyszenia Homo Faber.

.

Już 14 marca 2022 roku o godz. 19.00 w Teatrze Muzycznym ROMA odbędzie się VI koncert z cyklu „Gwiazdy Jazzu dla Dzieci”, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na rewitalizację Poradni Chirurgicznej i Ośrodka Chirurgii Ambulatoryjnej Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka. Ideę koncertu wesprą jak zwykle znakomici artyści: Ewa Bem wraz z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego oraz znakomita grupa z Norwegii Mathias Eick Quintet.

Wojna to olbrzymi strach, niepewność i niezmierzone cierpienie. Radio Złote Przeboje i Polska Akcja Humanitarna połączyły siły, aby wesprzeć Ukrainę w tym trudnym dla nich czasie.

Wszystkich ludzi o wielkich sercach zachęcamy do udziału w zbiórce Polskiej Akcji Humanitarnej. Potrzebującym, którzy muszą uciekać ze swoich domów, zostanie zapewniona pomoc bezpośrednia (żywność i inne formy wsparcia). Wsparcie obejmie osoby poszkodowane w wyniku konfliktu, włączając w to przemieszczających się wewnątrz kraju oraz uchodźczynie i uchodźców przyjeżdżających do Polski.