Sting wykonał utwór "Russians" i zaapelował o pomoc dla Ukrainy! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sting wykonał utwór “Russians” i zaapelował o pomoc dla Ukrainy!

Sting wykonał utwór „Russians” i zaapelował o pomoc dla Ukrainy!

Artysta postanowił po latach powrócić do utworu „Russians”, który nabrał teraz bardziej niż kiedykolwiek symbolicznego znaczenia.

Artysta postanowił po latach powrócić do utworu „Russians”, który nabrał teraz bardziej niż kiedykolwiek symbolicznego znaczenia.

Sting postanowił włączyć się w pomoc Ukrainie i jej mieszkańcom, którzy uciekają przed wojną. Artysta udostępnił na Instagramie akustyczną wersję utworu„Russians”. Zaapelował również o wysyłanie darów dla Ukrainy do Polski.Piosenkę zadedykował Ukraińcom i Rosjanom.

– napisał Sting.

W swoimapeli Sting prosi, by paczki wysyłać na adres: Pol-Cel Rampa Brzeska 63, 22-100 Chełm, Poland. Dodaje.Każde pudełko powinno być oznaczone napisem „HELP UKRAINE” i opatrzone opisem, co zawiera: „Leki”, „Ubrania”, „Żywność”, „Pomoc humanitarna”.

Przypomnijmy sobie oryginalne wykonanie tego utworu:

Wojna to olbrzymi strach, niepewność i niezmierzone cierpienie.RadioZłotePrzebojei Polska Akcja Humanitarna połączyły siły, aby wesprzeć Ukrainę w tym trudnym dla nich czasie.

Wszystkich ludzi o wielkich sercach zachęcamy do udziału w zbiórce Polskiej Akcji Humanitarnej. Potrzebującym, którzy muszą uciekać ze swoich domów, zostanie zapewniona pomoc bezpośrednia (żywność i inne formy wsparcia). Wsparcie obejmie osoby poszkodowane w wyniku konfliktu, włączając w to przemieszczających się wewnątrz kraju oraz uchodźczynie i uchodźców przyjeżdżających do Polski.