Mila Kunis i Ashton Kutcher zebrali już ponad 19 milionów dolarów na pomoc Ukrainie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Mila Kunis i Ashton Kutcher zebrali już ponad 19 milionów dolarów na pomoc Ukrainie

Mila Kunis i Ashton Kutcher zebrali już ponad 19 milionów dolarów na pomoc Ukrainie

Aktorka wraz z mężem rozpoczęła wielką zbiórkę, na którą sami przekazali 3 miliony dolarów. Ich celem jest uzbieranie 30 milionów dolarów!

Aktorka wraz z mężem rozpoczęła wielką zbiórkę, na którą sami przekazali 3 miliony dolarów. Ich celem jest uzbieranie 30 milionów dolarów!

Mila Kunis, a właściwie Milena Kunis. Amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna. Popularność zdobyła rolą Jacky w serialu „Różowe lata siedemdziesiąte” Urodziła się w Czerniowcach w Ukrainie. W wieku 8 lat wyemigrowała wraz z rodziną do Los Angeles.

Gwiazda wraz z mężem Ashtonem Kutcherem zorganizowali zbiórkę pieniędzy na pomoc Ukrainie i osobom, które uciekają przed wojną. Ich celem jest zebranie 30 milionów dolarów. Zaledwie 5 dni od startu zbiórki udało się im zgromadzić już ponad 19 milionów dolarów!

-czytamy na stronie zbiórki.

Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane Flexport.org oraz Airbnb.org, które aktywnie wspierają uchodźców z Ukrainy. Pierwsza organizacja zajmuje się zapewnianiem uciekającym osobom transportu do ościennych krajów m.in. Polski, Rumunii i Słowacji, z kolei druga – organizuje dla nich tymczasowe darmowe schronienie. Zbiórka dostępna jest

Wojna to olbrzymi strach, niepewność i niezmierzone cierpienie. Radio Złote Przeboje i Polska Akcja Humanitarna połączyły siły, aby wesprzeć Ukrainę w tym trudnym dla nich czasie.

Wszystkich ludzi o wielkich sercach zachęcamy do udziału w zbiórce Polskiej Akcji Humanitarnej. Potrzebującym, którzy muszą uciekać ze swoich domów, zostanie zapewniona pomoc bezpośrednia (żywność i inne formy wsparcia). Wsparcie obejmie osoby poszkodowane w wyniku konfliktu, włączając w to przemieszczających się wewnątrz kraju oraz uchodźczynie i uchodźców przyjeżdżających do Polski.