Strona Główna > “Peaky Blinders”: Poznaliśmy datę premiery 6. sezonu na platformie Netflix

„Peaky Blinders”: Poznaliśmy datę premiery 6. sezonu na platformie Netflix

Ta wiadomość ucieszy fanów serialu „Peaky Blinders”. Sprawdźcie, kiedy pojawią się nowe odcinki.

Ta wiadomość ucieszy fanów serialu „Peaky Blinders”. Sprawdźcie, kiedy pojawią się nowe odcinki.

Miliony fanów na całym świecie czekają na kontynuację jednego z najpopularniejszych kryminalnych seriali ostatnich lat. Na początku stycznia do sieci trafił oficjalny zwiastun 6. sezonu „Peaky Blinders”. Teraz możemy również już oficjalnie potwierdzić, że premiera 6. sezonu na Netfliksie odbędzie się 10 czerwca 2022 roku!

W opisie szóstego sezonu czytamy:

Szósty sezon „Peaky Blinders” trafi na Netfliksa po wyemitowaniu wszystkich odcinków przez stację BBC. Wszystko wskazuje na to, że będzie to w połowie kwietnia.

Twórcy serialu ogłosili, że niestety będzie on ostatnim, jednak na tym historia rodziny Shelbych się nie zakończy.Steven Knight zapowiedział również pełnometrażowy film!

– powiedziałtwórca serialu

Jedna z najlepszych brytyjskich produkcji. Uwodzicielsko prowadzi widza przez historię gangów działających na terenie Birmingham w okresie między wojennym. Wszystko w tej ekranizacji zostało dobrane perfekcyjnie. Od kostiumów, przez ścieżkę dźwiękową, aż po obsadę aktorską. Zadziorna gra w wielu poważnych tematach powoduje, że można go oglądać od deski do deski z zapartym tchem. W rolach głównych występują Cillian Murphy, Finn Cole, Sophie Rundle i Paul Anderson, bez których ciężko sobie wyobrazić ekranizację tego dzieła.