Elton John i Stevie Wonder w poruszającym teledysku do utworu "Finish Line" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Elton John i Stevie Wonder w poruszającym teledysku do utworu “Finish Line”

Elton John i Stevie Wonder w poruszającym teledysku do utworu „Finish Line”

Utwór promuje album „The Lockdown Sessions”, który ukazał się 22 października 2021 roku.

Utwór promuje album „The Lockdown Sessions”, który ukazał się 22 października 2021 roku.

Na wydawnictwie znalazło się 16 duetów z takimi gwiazdami jak Brandi Carlile, Charlie Puth, Dua Lipa, Eddie Vedder, Gorillaz, Lil Nas X, Miley Cyrus, Nicki Minaj, Rina Sawayama, SG Lewis, Stevie Nicks, Stevie Wonder, Surfaces, Years & Years oraz Young Thug.

Do sieci trafił teledysk do utworu „Finish Line”, który Elton nagrał gościnnie ze Steviem Wonderem. Możecie go zobaczyć poniżej.

W marcu 2020 Elton John został zmuszony do zawieszenia rekordowej trasy koncertowej Farewell Yellow Brick Road z powodu pandemii COVID. Gdy świat się zatrzymał, do artysty zaczęły odzywać się gwiazdy, które Elton zapraszał do swojej audycji Rocket Hour w Apple Music. Wymiana kreatywnych pomysłów stała się zalążkiem płyty, którą teraz znamy już jako „The Lockdown Sessions”. Bez wątpienia to jeden z najodważniejszych i najbardziej interesujących albumów w dorobku Eltona Johna. Za sprawą tego wydawnictwa legenda muzyki powróciła do swoich korzeni jako muzyka sesyjnego. Wyjście ze strefy komfortu zaowocowało wspaniałym rezultatem.

Karierę Eltona Johna trudno porównać do czegokolwiek innego. Jego współprace zarówno z Bernie’em Taupinem, jak i innymi artystami, wciąż kreują najważniejsze popkulturowe pejzaże, biją rekordy popularności, goszczą na szczytach list przebojów oraz podbijają serca kolejnych pokoleń fanów. Elton John, podsumowując swoją karierę, wydał książkę, ruszył w pożegnalną trasę koncertową, wydał kolekcję hitów, a w kinach mogliśmy oglądać brawurowy film o karierze artysty. Teraz „The Lockdown Sessions” pozwolą wszystkim fanom na wejście w zupełnie nowy wymiar świata Eltona Johna.