Luis Fonsi autor hitu "Despacito" prezentuje nowy album » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Luis Fonsi autor hitu “Despacito” prezentuje nowy album

Luis Fonsi autor hitu „Despacito” prezentuje nowy album

Luis Fonsi, światowej sławy gwiazdor i zdobywca Grammy, prezentuje dziesiąty studyjny album – „Ley De Gravedad”.

Luis Fonsi, światowej sławy gwiazdor i zdobywca Grammy, prezentuje dziesiąty studyjny album – „Ley De Gravedad”.

Tak jak poprzednie wydawnictwa Portorykańczyka, „Ley De Gravedad” to gatunkowa mieszanka, wypełniona rozmaitymi rytmami i pomysłami. – Zawsze lubiłem takie podejście – wyjaśnia Luis Fonsi. – Zawsze starałem się próbować nowych rzeczy i łączyć różne gatunki, dodając do wszystkiego swój własny styl. W ten sposób stworzyłem zestaw bardzo romantycznych i bardzo rytmicznych piosenek, które bez problemu współistnieją.

Całego albumu możecie posłuchać poniżej:

Nad produkcją materiału czuwali Andrés Torres i Mauricio Rengifo. Wydawnictwo wypełnia 16 nagrań, w tym osiem nieedytowanych singli i osiem największych przebojów skomponowanych przez Fonsiego, Torresa i Rengifo oraz innych autorów. – Z Andrésem i Mauricio nadajemy na tych samych falach – dodaje Luis. – Słuchamy podobnej muzyki, podobnie myślimy, mamy takie same poczucie humoru i po prostu świetnie się rozumiemy. Bardzo lubię z nimi współpracować, bo wszystko wychodzi nam bardzo naturalnie. Poza tym, są nie tylko geniuszami produkcji, ale i fantastycznymi kompozytorami.

Na „Ley De Gravedad” gościnnie pojawiają się takie gwiazdy jak Nicky Jam, Farruko, Rauw Alejandro, Myke Towers, Sebastián Yatra, Cali y El Dandee czy Manuel Turizo. W zestawie znalazł się ostatni przebój Fonsiego, „Vacaciones”, który z miejsca trafił do zestawienia Top 200 serwisu Spotify, gdzie Luis ma 10 milionów obserwujących.