Przebój disco Diany Ross w zupełnie nowej odsłonie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Przebój disco Diany Ross w zupełnie nowej odsłonie

Przebój disco Diany Ross w zupełnie nowej odsłonie

Posłuchaj nowej, jeszcze bardziej tanecznej wersji „I Still Believe”.

Posłuchaj nowej, jeszcze bardziej tanecznej wersji „I Still Believe”.

Piosenka pochodzi z osobistej płyty „Thank You”, którą artystka wydała w listopadzie 2021 roku. 25. studyjny album wokalistki, aktorki, producentki oraz ikony stylu, zawiera wyłącznie premierowy materiał. Każda z piosenek przepełniona jest szczęściem, pochwałą życia i radością, a całość dedykowana jest fanom Diany.

– tłumaczy Ross.

W zestawie znalazło się wiele energicznych utworów, wprost stworzonych na parkiety, jak chociażby pierwszy singiel „Thank You”, piosenka „Tomorrow” czy drugi singiel „If the World Just Danced” z klipem, w którym Diana Ross porywa do tańca ludzi z całego świata.

Teledysk do „All Is Well” to z kolei bardziej refleksyjny obrazek, zachęcający ludzi, by znajdowali otuchę w małych rzeczach. Na album trafiły również delikatne ballady „Time To Call”, „Just In Case”, „The Answer’s Always Love” i „Count On Me”.

Album „Thank You”, nagrany w domowym studiu Diany Ross, to przekaz pełen mocy, inkluzywności, miłości i wspólnoty. Każda z 13 piosenek przepełniona jest szczęściem, pochwałą życia i radością. Dzięki nim możemy poczuć, że nie jesteśmy sami. Dla Diany Ross rodzina, przyjaciele oraz oddana i kochająca publiczność zawsze były nieodłączną częścią życiowej historii. W tym wyjątkowym momencie w historii świata legenda muzyki stwierdziła, że czas na powrót do tego, co kocha najbardziej.

Diana Ross przy albumie pracowała z uznanymi kompozytorami i producentami. W tym gronie znaleźli się między innymi Jack Antonoff, Troy Miller, Triangle Park, Spike Stent, Prince Charlez, Amy Wadge, Neff-U, Freddie Wexler, Jimmy Napes, Tayla Parx, Fred White oraz Nathanial Ledgewick.