Sara James prezentuje nowy singiel "Nie za późno już" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sara James prezentuje nowy singiel “Nie za późno już”

Sara James prezentuje nowy singiel „Nie za późno już”

Zwyciężczyni „The Voice of Poland” udostępniła kolejny singiel z nadchodzącego debiutanckiego albumu. Posłuchajcie!

Zwyciężczyni „The Voice of Poland” udostępniła kolejny singiel z nadchodzącego debiutanckiego albumu. Posłuchajcie!

Miniony rok okazał się przełomowy dla młodziutkiej Sary James, która po sukcesie w finale Eurowizji Junior na stałe zagościła w pierwszej lidze polskich artystów i zaskarbiła sobie sympatię milionów słuchaczy. Debiutancki singiel Sary zatytułowany „Somebody” od miesięcy usłyszeć można we wszystkich wiodących stacjach radiowych, ale dla wokalistki to wcale nie powód, by osiadać na laurach. Sara właśnie zaserwowała swoim fanom kolejny utwór, „Nie Jest Za Późno”.

Nowy singiel różni się nieco od poprzedniego, ale jedno pozostaje bez zmian – Sara znów demonstruje wysoki poziom wokalny i kontynuuje pozytywny przekaz skierowany do swoich słuchaczy. „Nie Jest Za Późno” to optymistyczna opowieść o tym, że nawet doświadczając gorszych chwil nie należy się zniechęcać, a wręcz przeciwnie – z determinacją i wiarą w siebie wierzyć w swoje cele i marzenia. Sara przekonuje, że bez względu na przeciwności losu zawsze warto iść przez życie z przekonaniem, że to co najlepsze jeszcze przed nami.

Do najnowszego utworu Sary powstał także teledysk, w którym wokalistce towarzyszą jej bliskie przyjaciółki. Jak twierdzi Sara, obecność rodziny i przyjaciół to dla niej największy motywator do ciężkiej pracy i dalszego rozwoju, dlatego towarzystwo przyjaciółek na planie było dla niej niezwykłą wartością dodaną.