Grzegorz Skawiński został zdemaskowany w programie "Mask Singer" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Grzegorz Skawiński został zdemaskowany w programie “Mask Singer”

Grzegorz Skawiński został zdemaskowany w programie „Mask Singer”

Polska edycja przebojowego programu „Mask Singer” zadebiutowała na antenie stacji TVN w wiosennej ramówce. Zobaczcie, kto został zdemaskowany w ostatnim odcinku!

Polska edycja przebojowego programu „Mask Singer” zadebiutowała na antenie stacji TVN w wiosennej ramówce. Zobaczcie, kto został zdemaskowany w ostatnim odcinku!

Za nami kolejny odcinek programu rozrywkowego „Mask Singer”. Tym razem an scenie mogliśmy zobaczyć między innymi przebojowego Monstera, który wykonał przebójZucchero „Baila”. Fragment jego występu możecie zobaczyć poniżej.

Jurorzy typowali, że za tą maską może kryć sięTomasz Oświeciński, Filip Chajzer, Andrzej Piaseczny lub Quebonafide. Ich śledztwo nie poszło jednak najlepiej, ponieważ, gdy Monster zdjął maskę, okazało się, że jest nim Grzegorz Skawiński z zespołu Kombii.Zobaczcie!

W jury zasiadająJulia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki i Kacper Ruciński.

Przypominamy, że w poprzednich odcinkach zostali zdemaskowani: Tort – w tym przebraniu ukrywał się aktor Mateusz Banasiuk.Natomiast tydzień później z programem pożegnała się Ośmiornica, którą był tancerz, aktor i wokalista Stefano Terrazzino.

Formuła talent show polega na tym, że dwunastu muzyków musi ze sobą konkurować, ale muszą występować w kostiumie, który nie zdradzi ich tożsamości. W każdym tygodniu jeden uczestnik zostanie wyeliminowany i poznamy jego prawdziwą twarz.Program prowadziMichał Meyer, który zapowiada muzyczne występy zamaskowanych postaci.

Zwycięzcątalent show zostaje uczestnik, którego personalia najdłużej pozostaną tajemnicą. Nagrodą jest statuetka Złotej Maski!