Strona Główna > Doda i Maria Sadowska w zaskakującym duecie “Girls to buy” [WIDEO]

Doda i Maria Sadowska w zaskakującym duecie „Girls to buy” [WIDEO]

Utwór „Girls to buy” miał premierę podczas urodzinowego zlotu fanów Dody. Artystka przygotowała dla nich nie lada niespodziankę!

Utwór „Girls to buy” miał premierę podczas urodzinowego zlotu fanów Dody. Artystka przygotowała dla nich nie lada niespodziankę!

W połowie lutego 2022 roku w jednym z warszawskich klubów odbył się urodzinowy zlot fanów Dody. Nie zabrakło wielu niespodzianek. Artystka świętowała swoje urodziny z wielką pompą. Gwiazda specjalnie na tę okazję przygotowała mini koncert, podczas którego wraz z Marią Sadowską po raz pierwszy wykonały utwór „Girls to buy” z filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Fani mogli usłyszeć również dwa ostatnie single „Fake Love” oraz „Don't Wanna Hide”, który Doda zaśpiewała z jego współautorką Lanberry.

Zapis tego wyjątkowego koncertu możecie zobaczyć poniżej.

Utwór „Girls to buy”jest już dostępny w wersji studyjnejwe wszystkich serwisach streamingowych.

Doda aktualnie pracuje nad swoim nowym albumem, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Promują go single „Fake Love” i „Don't Wanna Hide”.

Ostatni album Dody „Dorota”, ukazał się 25 stycznia 2019 roku. Jak artystka zdradziła w jednym z wywiadów, jest to zupełnie inna płyta niż wszystkie dotychczasowe, ponieważ znalazły się na niej piosenki, które kochała babcia Dody. To właśnie jej gwiazda zadedykowało ten album. Doda zaśpiewała utwory między innymi z repertuaru zespołu Maanam, Maryli Rodowicz, Anny Jurksztowicz czy Ewy Bem.