"I tak po prostu": Powstanie drugi sezon kontynuacji serialu "Seks w wielkim mieście" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “I tak po prostu”: Powstanie drugi sezon kontynuacji serialu “Seks w wielkim mieście”

„I tak po prostu”: Powstanie drugi sezon kontynuacji serialu „Seks w wielkim mieście”

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu „I tak po prostu”. Platforma HBO MAX oficjalnie potwierdziła, że powstanie drugi sezon!

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu „I tak po prostu”. Platforma HBO MAX oficjalnie potwierdziła, że powstanie drugi sezon!

Serial „I tak po prostu” powstał na podstawie książki „Seks w wielkim mieście” Candice Bushnell oraz oryginalnego serialu telewizyjnego stworzonego przez Darrena Star. Produkcja będzie kontynuowała historie Carrie, Mirandy i Charlotte. Niestety w serialu nie zobaczyliśmyKim Cattrall, która wcielała się w postać przebojowej Samanthy Jones.

Twórca serialuMichael Patrick King zdradził, że drugi sezon będzie jeszcze bardziej skupiony na głównych bohaterkach i poznamy odpowiedzi na pytania, które padły w pierwszym sezonie.Data premiery nie jest jeszcze znana.

Serial „Seks w wielkim mieście” powstał w 1998 roku. Bardzo szybko zyskał wielką popularność. Miliony fanów na całym świecie śledziły losyCarrie, Samanthy, Mirandy i Charlotte. Po zakończeniu serialu powstały dwa pełnometrażowe filmy.