Enrique Iglesias nagrał utwór do meksykańskiej telenoweli! Posłuchaj "Espacio en Tu Corazón" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Enrique Iglesias nagrał utwór do meksykańskiej telenoweli! Posłuchaj “Espacio en Tu Corazón”

Enrique Iglesias nagrał utwór do meksykańskiej telenoweli! Posłuchaj „Espacio en Tu Corazón”

Artysta zaskoczył swoich fanów nowym utworem, który nagrał na potrzeby nowej meksykańskiej telenoweli „Corazon Guerreroof”. Posłuchajcie!

Artysta zaskoczył swoich fanów nowym utworem, który nagrał na potrzeby nowej meksykańskiej telenoweli „Corazon Guerreroof”. Posłuchajcie!

Premiera telenoweli „Corazón guerrero” odbyła się 28 marca 2022 roku. Wraz z nią do sieci trafił przewodni utwór, który wykonuje sam Enrique Iglesias!„Espacio en Tu Corazón” możecie posłuchać poniżej.

Światowa megagwiazda i międzynarodowa ikona Enrique Iglesias wywarł niezrównany wpływ na historię muzyki przez cały okres swojej wybitnej, bijącej rekordy kariery. Pod koniec 2021 roku ukazał się ostatni albumLatynoskiego Króla Popu „FINAL Vol. I”.

Album jeszcze przed premierą pokrył się w Polsce złotem dzięki największym singlom! Dwujęzyczny projekt następuje po „Sex and Love” z 2014 roku jako 11. album studyjny Enrique i zawiera 11 dynamicznych utworów, w tym jego nowy singiel „Pendejo”. Utwór wzbudził wielkie emocje w zeszłym tygodniu, kiedy tajemnicze billboardy, na których Iglesias nazywa się Pendejo (Głupiec), nagle pojawiły się w Los Angeles, Nowym Jorku i Miami, pozostawiając kłopotliwą zagadkę dla fanów artysty. Dzięki zmysłowym rytmom Karaibów „Pendejo” to przejmujący romantyczny hymn, który oddaje odurzające uczucie pożądania, dewastację złamanego serca i przytłaczającą moc miłości, która doprowadza nas do szaleństwa i zamienia w tytułowych „głupców”.

25 września Enrique Iglesias rozpocznie trasę koncertową po Ameryce Północnej wraz z Rickym Martinem. Fani mogą spodziewać się historycznego wydarzenia z dwiema latynoskimi legendami pod jednym dachem. Artysta powróci do Polski solo już 16 lutego 2022 roku, aby zagrać na łódzkiej Atlas Arenie. Czy to ostatnia szansa, aby doświadczyć jego spektakularnych występów na żywo? To wie tylko sam Iglesias. Takiej okazji nie można przegapić – bilety nadal są w sprzedaży!