Strona Główna > Kwiat Jabłoni zaprezentował teledysk do utworu “Kometa”

Kwiat Jabłoni zaprezentował teledysk do utworu „Kometa”

Singiel „Kometa” promuje album „Mogło być nic”, który ukazał się 5 lutego 2021 roku.

Singiel „Kometa” promuje album „Mogło być nic”, który ukazał się 5 lutego 2021 roku.

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad35 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu „jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

Rok temu ukazał się ich drugi studyjny album „Mogło być nic”. Do sieci trafił właśnie teledysk do nowego singla „Kometa”. Możecie go zobaczyć poniżej.

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.