Strona Główna > Zespół Backstreet Boys wraca do Polski na jedyny koncert!

Zespół Backstreet Boys wraca do Polski na jedyny koncert!

Zespół Backstreet Boys zagra koncert 29 października 2022 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Sprawdźcie szczegóły!

Zespół Backstreet Boys zagra koncert 29 października 2022 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Sprawdźcie szczegóły!

, jeden z najlepiej sprzedających się zespołów wszechczasów, ogłosił dziś daty swojej jesiennej trasy DNA World Tour w Wielkiej Brytanii i Europie. Trasa uwzględnia kilka koncertów w Niemczech oraz wyjątkowy i ekskluzywny koncert w Wielkiej Brytanii w The O2 (Londyn). Grupa ostatnio występowała dla publiczności w całej Europie w 2019 roku, sprzedając ponad 350 000 biletów. Wyprodukowane przez Live Nation, DNA World Tour rozpocznie się w ten weekend na Las Vegas Strip czterema koncertami w Koloseum w Caesars Palace w dniach 8, 9, 15 i 16 kwietnia.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek 8 kwietnia o godz. 10:00. Członkowie Backstreet Army Fan Club mogą zakupić bilety w przedsprzedaży od środy 6 kwietnia – więcej informacji na https://backstreetboys.com/fan-club/. Backstreet Boys, w ślad za niezwykłymi przykładami solidarności okazywanej Ukrainie na całym świecie, przekaże część dochodu ze sprzedaży biletów z trasy DNA World Tour 2022 Agencji ONZ ds. Uchodźców – UNHCR. Środki te zostaną przekazane potrzebującym, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów oraz kraju. Aby dowiedzieć się, jak możesz wesprzeć osoby poszkodowane w tym nagłym wypadku, odwiedź ich stronę internetową.

Zespół wydał również pierwszy odcinek swojej nowej serii dokumentalnej Making Of The DNA Tour, dając fanom możliwość zobaczenia przygotowań do wyczekiwanej światowej trasy – zobacz

Bilety będą w sprzedaży od piątku8 Kwietnia 2022 roku od godz. 10:00-na

Od 29 lat Backstreet Boys dostarczają najlepszą muzykę popową, jaką mają do zaoferowania, co czyni ich jednym z najbardziej wpływowych zespołów pop. Z niezliczonymi #1, rekordowymi trasami, licznymi nagrodami i światową sprzedażą przekraczającą 130 milionów, BSB został uznany za najlepiej sprzedający się boysband w historii-.

Na początku 2019 roku BSB wydało swój dziesiąty album studyjny „DNA” (RCA Records) nominowany do nagrody GRAMMY. Album zadebiutował na pierwszym miejscu Top 10 i zawiera przebój „Don’t Go Breaking My Heart”. Ten cieszący się uznaniem krytyków i będący na szczycie list przebojów singiel został nominowany do nagrody GRAMMY „Pop Duo / Group Performance” 2019 i był pierwszym hitem BSB na liście Billboard Hot 100 od 10 lat. Po wydaniu, singiel trafił od razu na 1. miejsce na listach iTunes Top Songs i Global Charts, a także na listach przebojów w ponad 22 krajach.

Dzięki światowemu sukcesowi ich nowego albumu, w maju 2019 Backstreet Boys rozpoczęli „The DNA World Tour” – największą trasę koncertową od 18 lat. Podczas DNA World Tour grupa wyprzedała koncerty na arenach w całej Ameryce Północnej, Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Przez lata zespół Backstreet Boys nieustannie urzekał miliony ludzi swoim imponującym katalogiem przebojów i kreatywnych partnerstw.