Strona Główna > Kortez i Kaśka Sochacka w teledysku do utworu “Dla mnie to już koniec”

Kortez i Kaśka Sochacka w teledysku do utworu „Dla mnie to już koniec”

Utwór promuje debiutancki album Kaśki Sochackiej, który ukazał się 26 marca 2021 roku. Posłuchajcie nowego singla, który nagrała z Kortezem!

Utwór promuje debiutancki album Kaśki Sochackiej, który ukazał się 26 marca 2021 roku. Posłuchajcie nowego singla, który nagrała z Kortezem!

Za finalny kształt piosenek na albumie „Ciche dni” razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) – tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”).Do sieci trafił właśnie teledysk do utworu„Dla mnie to już koniec”, który artystka nagrała w duecie z Kortezem. Możecie go zobaczyć poniżej.

– komentuje Agata Trafalska.

Kaśka i Olek świetnie się bawili w studiu i zupełnie niepostrzeżenie przygotowali materiał, który wszystkich urzekł. Tę radość i brak napięcia słychać na płycie, mimo że w tekstach gdzieniegdzie pobrzmiewa nutka szlachetnego smutku.

Płyta „Ciche dni” opowiada o kolei rzeczy w związku, o jakie pętlach zataczamy, naszych największych obawach, o kryzysach, wątpliwościach i walce z samym sobą. Opowiedziana z perspektywy kobiety, która cały czas próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Historia, to scenki z życia związku przedstawione z lekkością i dystansem świadomego, pogodzonego ze wszystkim człowieka.