Justyna Steczkowska prezentuje widowiskowy teledysk do tytułowego singla z albumu "Szamanka" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Justyna Steczkowska prezentuje widowiskowy teledysk do tytułowego singla z albumu “Szamanka”

Justyna Steczkowska prezentuje widowiskowy teledysk do tytułowego singla z albumu „Szamanka”

Utwór promuje album „Szamanka” Justyny Steczkowskiej, który trafił do sprzedaży 25 lutego 2022 roku.

Utwór promuje album „Szamanka” Justyny Steczkowskiej, który trafił do sprzedaży 25 lutego 2022 roku.

„Szamanka” to 17 studyjny album Justyny Steczkowskiej. To wyjątkowe i niepowtarzalne wydawnictwo, którym artystka pragnie uczcić swój jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Płyta prezentuje łącznie 12 zupełnie nowych utworów oraz jazzową aranżację kultowej „Dziewczyny Szamana”, którą nagrała wraz z wybitnym pianistą – Leszkiem Możdżerem. Na płycie znalazł się również duet z Beatą Kozidrak!

Zobacz teledysk do singla „Szamanka”:

Wśród całkiem nowych kompozycji słuchacze odnajdą m.in. 5 duetów i 4 wyjątkowe mantry. Justyna Steczkowska do współpracy przy tym albumie zaprosiła niezwykłych artystów. Słuchacze będą więc mogli cieszyć się zarówno głosem Szamanki polskiej sceny muzycznej, jak i również:Beaty Kozidrak, Arka Kłusowskiego, LUNYczyMarcina Maciejczaka.

O wyjątkowości płyty świadczy także sposób jej wydania. Światło dzienne ujrzy zaledwie 1000 limitowanych egzemplarzy – jest to więc gratka dla prawdziwych koneserów muzyki. Co więcej – Justyna Steczkowska w ręce swoich fanów oddaje wyjątkową płytę CD w opakowaniu wielkoformatowym, wyprodukowanym na ekskluzywnym metalizowanym papierze. Całość stylizowana jest na opakowanie krążków winylowych i wzbogacona jest o trójwymiarowe elementy, oraz zdjęcia z teledysków z artystami towarzyszącymi artystę na płycie „Szamanka”