T.LOVE prezentuje teledysk do nowego singla "Ja Ciebie kocham" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > T.LOVE prezentuje teledysk do nowego singla “Ja Ciebie kocham”

T.LOVE prezentuje teledysk do nowego singla „Ja Ciebie kocham”

To trzeci singiel T.LOVE promujący najnowszy album „Hau! Hau!”, który ukaże się już 22 kwietnia 2022 roku.

To trzeci singiel T.LOVE promujący najnowszy album „Hau! Hau!”, który ukaże się już 22 kwietnia 2022 roku.

Za muzykę odpowiedzialny jest Jan Benedek, a słowa jak zwykle napisał Muniek Staszczyk.

– mówi Muniek

Zobacz teledysk:

„Hau! Hau!” to najnowszy i zarazem najbardziej wyszczekany album w dyskografii T.LOVE! Wyszczekany w podwójnym znaczeniu. Szacowny 40-latek szczeka głośno, konkretnie i na temat, zwłaszcza, że ma się czym chwalić bo na jubileuszowym torcie ma aż dwie wisienki! W 2022 roku przypada również 30-tka albumu „King”, nagranego w kultowym składzie z Jankiem Benedekiem, kompozytorem wszystkich utworów z tego najlepszego, rockowego – zdaniem dziennikarzy muzycznych – krążka lat 90.

Nowy materiał jest strzałem za 10 punktów! Z dziesięcioma impresjami Muńka powstałymi do kompozycji Janka, ze społeczno-politycznym drugim dnem ale przede wszystkim z pro-ludzkim przesłaniem. Muniek & T.LOVE się nie zmieniają, jedynie poddają muzycznemu, nieco nowocześniejszemu podrasowaniu, co wychodzi im tylko podwójnie na dobre – wierni fani mają co lubią, nowi coś znanego we współczesnym wydaniu.

Janek Benedek podsumowuje muzycznie ten krążek jako „soundtrack naszych czasów, w rytmie miejsko-rockowej motoryki, z ciekawostkami w rodzaju mandoliny, saxofonu czy harmonijki ustnej, nie unikający także modernistycznej elektroniki”.

Gościnnie na płycie pojawili się Kasia Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni, Sokół, oraz Andrzej Smolik.