Strona Główna > “Grace i Frankie”: Zobacz zwiastun finałowego sezonu serialu Netfliksa

„Grace i Frankie”: Zobacz zwiastun finałowego sezonu serialu Netfliksa

Przed nami czas pożegnań z serialem „Grace i Frankie”. Ostatnie odcinki będziemy mogli zobaczyć już niebawem na platformie Netflix.

Przed nami czas pożegnań z serialem „Grace i Frankie”. Ostatnie odcinki będziemy mogli zobaczyć już niebawem na platformie Netflix.

Przez 7 lat te dwie szalone przyjaciółki rozśmieszały nas, doprowadzały do płaczu i sprawiały, że zastanawialiśmy się, jak tojest grać i nadal pracować w ich wieku. Ostatnie odcinki serial „Grace i Frankie” będąmiały premierę 29 kwietnia 2022 roku na Netfliksie. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun.

Siedem lat temu życie Grace i Frankie stanęło na głowie, gdy ich mężowie zostawili je, aby… być ze sobą. Mimo że nigdy nie darzyły się przesadną sympatią, Grace i Frankie muszą wspólnie zmierzyć się z niepewną przyszłością. Razem się śmieją, razem płaczą, razem próbują halucynogennych grzybków i razem zakładają odnoszącą sukcesy firmę.

94 przełomowe odcinki później nadal udowadniają sobie samym, swoim rodzinom i fanom, że nigdy nie jest za późno, aby żyć pełnią życia — bez skrupułów i konwenansów. Ten serial to niezawodny wyzwalacz śmiechu, wyciskacz łez i środek na poprawę nastroju. Wyzwala też całą masę pozytywnych wibracji. Chociaż siódmy sezon jest ich ostatnim, Grace i Frankie dopiero się rozkręcają!

W obsadzie serialu znaleźli sięJane Fonda (Grace), Lily Tomlin (Frankie), Martin Sheen (Robert), Sam Waterston (Sol), Baron Vaughn (Nwabudike), Ethan Embry (Coyote), Brooklyn Decker (Mallory), June Diane Raphael (Brianna), Peter Cambor (Barry), Lindsey Kraft (Allison), Marsha Mason (Arlene), Tim Bagley (Peter), Peter Gallagher (Nick Skolka), Christine Woods (Jessica)