Michele Morrone - gwiazda filmu - "365 dni"- śpiewa o miłości! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michele Morrone – gwiazda filmu – „365 dni”- śpiewa o miłości!

Michele Morrone – gwiazda filmu – „365 dni”- śpiewa o miłości!

Michele Morrone znany z najnowszego filmu Netflixa „365 dni: Ten dzień” prezentuje swój romantyczny singiel „Another Day”. Jesteście ciekawi?

Michele Morrone znany z najnowszego filmu Netflixa „365 dni: Ten dzień” prezentuje swój romantyczny singiel „Another Day”. Jesteście ciekawi?

dzieli się z nami historią doskonałej miłości, która dzień po dniu rozpada się na jego oczach, zostawiając po sobie jedynie gorycz i rozczarowanie. Teledysk „Another Day” zapowiada nadchodzącą płytę, która pojawi się jesienią 2022 roku. Wcześniej wokalista podzielił się z nami swoją piosenką o pięknym tytule „Beautiful”.

Michele Morrone zdobył światowy rozgłos za sprawą głównej roli w filmie „365 dni”, gdzie – ku zachwytom głównie żeńskiej publiczności- wcielił się w rolę ponętnego mafioza imieniem Massimo Torricelli. W tym samym czasie utalentowany artysta z Mediolanu zaprezentował swój talent muzyczny, wydając debiutancki album „Dark Room”. Z wydawnictwa pochodziły świetnie przyjęte single „Hard For Me”, „Feel It” i „Watch Me Burn”, które przyczyniły się do wielkiej popularności filmu, pełniąc rolę nieoficjalnego soundtracku. Płyta ostatecznie wygenerowała ponad pół miliarda streamów.

Polecamy również: