Eurowizja 2022: Zobacz pierwsze nagrania z prób Krystiana Ochmana » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Eurowizja 2022: Zobacz pierwsze nagrania z prób Krystiana Ochmana

Eurowizja 2022: Zobacz pierwsze nagrania z prób Krystiana Ochmana

Zwycięzca „The Voice of Poland” będzie reprezentował Polskę podczas Eurowizji 2022 w Turynie, która oficjalnie rozpocznie się w niedzielę 8 maja 2022 roku. Zobaczcie, pierwsze nagrania z prób!

Zwycięzca „The Voice of Poland” będzie reprezentował Polskę podczas Eurowizji 2022 w Turynie, która oficjalnie rozpocznie się w niedzielę 8 maja 2022 roku. Zobaczcie, pierwsze nagrania z prób!

Eurowizja 2022 zbliża się wielkimi krokami! Już 12 maja w drugim półfinale konkursu Eurowizji zaprezentuje nas Krystian Ochman z piosenką „River”, która zdaniem bukmacherów ma bardzo duże szanse trafić do finału. Do sieci trafiły pierwsze nagrania z prób reprezentanta Polski. Możecie je zobaczyć poniżej.

W roli gospodarzy zbliżającego się 66. Konkursu Piosenki Eurowizji zobaczymy Laura Pausini, Mika oraz Alessandro Catellan. Eurowizja 2022 odbędzie się w dniach 10-14 maja 2022 roku.

Krystian Ochman będzie walczył o awans do wielkiego finału z artystami z Finlandii, Izraela, Cypru, Rumunii, Belgii, Szwecji czy Australii.

Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji „The Voice of Poland”, wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmanazaprezentował pod koniec listopada 2021 roku debiutancki album zatytułowany po prostu

Ochman urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.