Zwycięzca "The Voice of Poland" Marcin Sójka prezentuje nowy singiel "Jeden raz" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zwycięzca “The Voice of Poland” Marcin Sójka prezentuje nowy singiel “Jeden raz”

Zwycięzca „The Voice of Poland” Marcin Sójka prezentuje nowy singiel „Jeden raz”

Po dłużej nieobecności wokalista powraca z nowym singlem. Posłuchajcie utworu „Jeden raz”.

Po dłużej nieobecności wokalista powraca z nowym singlem. Posłuchajcie utworu „Jeden raz”.

To utwór o tym, że czasem trzeba wyrwać się od codzienności, obowiązków i rutyny, żeby choć na chwile dać się ponieść i zaszaleć. To piosenka przepełniona pozytywną energią. Wiosenny klimat singla oddaje klip zrealizowany na łonie natury. Marcinowi towarzyszą w nim dwie piękne panie i stylowe auto.

Marcin Sójka to zwycięzca dziewiątej edycji programu „The Voice of Poland” oraz zdobywca „Karolinki”, czyli głównej nagrody publiczności na 56 KFPP w Opolu (2019). W październiku 2019 ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany „Kilka prawd”. Krążek był promowany rewelacyjnie przyjętymi singlami, w tym „Zaskakuj mnie” (#1 Airplay, złota płyta), „Dalej” (#9 Airplay), „Lepiej” oraz „Wróć” (oba single w top 20 Airplay w Polsce). Ostatnio ukazał się duet Marcina Sójki z Natalią Zastępą – piosenka „Ślady. Jak zostać gwiazdą” nagrana do filmu z Katarzyną Sawczuk, Maciejem Zakościelnym, Julią Kamińską i Urszulą Dudziak w głównych rolach. Sójka pracuje nad nowym materiałem.