Strona Główna > Krystian Ochman: Rozumiem, dlaczego Edyta Górniak unika seksu przed występami

Krystian Ochman: Rozumiem, dlaczego Edyta Górniak unika seksu przed występami

Reprezentant Polski podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2022 był gościem Odety Moro w programie „Najlepszy weekend”.

Reprezentant Polski podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2022 był gościem Odety Moro w programie „Najlepszy weekend”.

Już w najbliższy czwartek 12 maja 2022 roku Krystian Ochman będzie walczył w półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji o awans do wielkiego finału. Jak się przygotowuje do tego ważnego dnia? Odeta Moro w programie „Najlepszy weekend” zapytała go, co myśli o unikaniu seksu przed występem. Tę zasadę stosuje Edyta Górniak. Krystian zdradził również, czy ma dziewczynę! Poniżej możecie zobaczyć fragment rozmowy:

, zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland”, wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmanazaprezentował pod koniec listopada 2021 roku debiutancki album zatytułowany po prostu”Ochman”. Na płycie znalazło się 11 utworów i nie mogło zabraknąć na niej takich singli jak „Światłocienie”, „Wielkie tytuły”, „Prometeusz”, „Wspomnienie”czy „Ten sam ja”.

urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.