Ania Rusowicz jako Agnetha Fältskog z Abby wzruszyła jurorów hitem "The Winner Takes It All" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ania Rusowicz jako Agnetha Fältskog z Abby wzruszyła jurorów hitem “The Winner Takes It All”

Ania Rusowicz jako Agnetha Fältskog z Abby wzruszyła jurorów hitem „The Winner Takes It All”

Za nami kolejny odcinek 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, z jakim wyzwaniem musiała zmierzyć się Ania Rusowicz.

Za nami kolejny odcinek 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, z jakim wyzwaniem musiała zmierzyć się Ania Rusowicz.

W ostatnim odcinku 16. już edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mogliśmy zobaczyć między innymi Anię Rusowicz. Gwiazda tym razem musiała przeobrazić się wwokalistkę grupy AbbaAgnethę Fältskog. Wykonała wielki przebój „The Winner Takes It All”. Po występie otrzymała zarówno od publiczności jak i jurorów owacje na stojąco! Zobaczcie sami:

Wśród uczestników nowej edycji show znaleźli sięKarolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Viki Gabor, Patryk Cebulski, Maciej Radel, Ania Rusowicz, Andrzej Kozłowski i Danzel.

W jury zasiadają:Michał Wiśniewski,Krzysztof Cugowski,Katarzyna SkrzyneckaiMałgorzataWalewska.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.