Eurowizja 2022: Krystian Ochman w wielkim finale! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Eurowizja 2022: Krystian Ochman w wielkim finale!

Eurowizja 2022: Krystian Ochman w wielkim finale!

Na taką wiadomość czekaliśmy! Krystian Ochman awansował do wielkiego finału Konkursu Piosenki Eurowizji 2022.

Na taką wiadomość czekaliśmy! Krystian Ochman awansował do wielkiego finału Konkursu Piosenki Eurowizji 2022.

W czwartek 12 maja 2022 roku w Turynie odbył się drugi półfinał Eurowizji 2022, w którym mogliśmy zobaczyć reprezentanta Polski – Krystiana Ochmana. Mamy dobrą wiadomość, awansowaliśmy do wielkiego finału, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 14 maja 2022 roku. Trzymamy kciuki za Polskę i zapraszamy do oglądania!

Zobaczcie występ, jak wyglądał występ Krystiana podczas półfinału:

Tak prezentuje się lista krajów, które zobaczymy w sobotnim finale:

Krystian Ochman zwierzył się Odecie Moro w programie „Najlepszy weekend”, czy warto postawić na niego w zakładach bukmacherskich oraz dlaczego Eurowizja jest dla niego tak ekscytująca. Posłuchajcie całej rozmowy!

Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji „The Voice of Poland”, wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmanazaprezentował pod koniec listopada 2021 roku debiutancki album zatytułowany po prostu”Ochman”. Na płycie znalazło się 11 utworów i nie mogło zabraknąć na niej takich singli jak „Światłocienie”, „Wielkie tytuły”, „Prometeusz”, „Wspomnienie”czy „Ten sam ja”.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.