Strona Główna > Zespół Maneskin prezentuje nowy singiel “Supermodel”

Zespół Maneskin prezentuje nowy singiel „Supermodel”

Zwycięzcy zeszłorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji 2021 zaprezentowali nowy utwór „Supermodel”. Posłuchajcie już teraz!

Zwycięzcy zeszłorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji 2021 zaprezentowali nowy utwór „Supermodel”. Posłuchajcie już teraz!

Wygrana na Eurowizji otworzyła zespołowi Maneskin drzwi do światowej kariery. Muzycy wykorzystali ten czas perfekcyjnie, o czym świadczą liczne sukcesy w USA i Wielkiej Brytanii. Ich przeboje królowały przez wiele tygodni na pierwszych miejscach list przebojów. Dzisiaj do sieci trafił nowy utwór „Supermodel”. Czy uda mu się powtórzyć sukces poprzednich singli. Posłuchajcie sami!

Przypominamy, że zespół Maneskin wystąpi 12 maja 2023 roku w Warszawie na Torwarze. Natomiast już najbliższą sobotę wystąpią podczas finału Eurowizji 2022!

Måneskin(z duńskiego „światło księżyca”) to zespół rockowy składający się z wokalisty Damiano Davida, basistki Victorii de Angelis, gitarzysty Thomasa Raggi i perkusisty Ethana Torchio. Ten młody czteroosobowy skład szybko stał się globalnym fenomenem. Ich ostatnie trzy piosenki – Zitti E Buoni, I Wanna Be Your Slave i Beggin’ sprawiły, że Måneskin był jednym z najchętniej streamowanych zespół ostatnich miesięcy. Liczby robią wrażenie – ponad 3,4 miliarda odtworzeń w serwisach streamingowych. Udało im się także zdobyć złote i platynowe płyty w wielu europejskich krajach. Taki głód muzyki spowodował, że europejska trasa koncertowa „LOUD KIDS TOUR” wyprzedała się w zaledwie 2 godziny.

Z łatwością udaje im się mieszać wiele światów i tworzyć bardzo zbalansowaną sztukę. Ale dzięki byciu szczerym ze sobą, szerząc tolerancje i absolutną wolność przy wykorzystaniu autentycznego stylu, zespół stał się niezaprzeczalną światową muzyczną sensacją.