Strona Główna > Viki Gabor jako Whitney Houston zaśpiewała przebój “I Wanna Dance with Somebody”

Viki Gabor jako Whitney Houston zaśpiewała przebój „I Wanna Dance with Somebody”

Za nami ostatni odcinek 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, jak Viki Gabor poradziła sobie z utworem Whitney Houston!

Za nami ostatni odcinek 16. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, jak Viki Gabor poradziła sobie z utworem Whitney Houston!

W finałowym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o główną nagrodę walczyli: Danzel, Viki Gabor, Ania Rusowicz i Andrzej Kozłowski. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i swoimi występami zachwycili zarówno jurorów, jak i publiczność. Co ważne, sami wybierali utwory, z którymi wystąpili! Viki Gabor zaśpiewała przebój Whitney Houston„I Wanna Dance with Somebody”. Zobaczcie, jak sobie z nim poradziła.

Zwycięzca mógł być, jednak tylko jeden. 16. edycję show wygrał Danzel, który w finale wystąpił jako Czesław Niemen z piosenką „Płonąca stodoła”.

Jury w składzie Michał Wiśniewski, Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka oraz Krzysztof Cugowski jednogłośnie doszło do wniosku, że najlepiej zaprezentował się Danzel. To on wygrał „Złotą Twarz” i 100 tys. złotych, które przeznaczył na cele charytatywne.Laureatką żelaznej maski została Viki Gabor. Brązową maskę otrzymała Ania Rusowicz, natomiast srebrna maska trafiła do Andrzeja Kozłowskiego,