Michael Patrick Kelly udostępnił teledysk do utworu "Best Bad Friend" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michael Patrick Kelly udostępnił teledysk do utworu “Best Bad Friend”

Michael Patrick Kelly udostępnił teledysk do utworu „Best Bad Friend”

Michael Patrick Kelly i Rea Garvey połączyli siły, by razem stworzyć piosenkę „Best Bad Friends”.

Michael Patrick Kelly i Rea Garvey połączyli siły, by razem stworzyć piosenkę „Best Bad Friends”.

Ich singiel „Best Bad Friend” jak sami mówią, jest odą do przyjaźni. Prowadzony przez dwawielkie głosy, jeden napędza drugi i daje nam pozytywne nastawienie do życia, którego wszyscy potrzebujemy w tej chwili. Jest to utwór w sam raz na lato.

– mówi Michael Patrick Kelly.

Zobacz teledysk:

Michael Patrick Kelly wystąpi na dwóch koncertach w Polsce! W ramach trasy koncertowej promującej album „B•O•A•T•S” artysta zagra 2 września 2022 roku w krakowskim Klub Studio a dzień później – 3 września 2022 roku w warszawskim klub Stodoła!

Charakterystyczny 4-oktawowy głos Michaela Patricka Kelly, jego dar do pisania piosenek, odziedziczona we krwi muzykalność, a także unikatowe doświadczenia jako: dziecięcej gwiazdy, obiektu westchnień nastolatek, mnicha, męża i gwiazdy rocka powracającej na największe sceny, ułatwiły mu stworzenie piosenek pełnych odwagi, nadziei i pocieszenia. Bez popadania w naiwność.

Czy to w kinowych balladach, czy w pełnym rozpędu, przypominającym Springsteena rocku, czy popie z odrobiną reggae lub kultowym brzmieniu Beatlesów z lat 60., muzycznie: B•O•A•T•S przesuwa wszelkie granice gatunków. Przez zróżnicowane pejzaże dźwięków i nastrojów wyjątkowy głos Michaela Patricka przepływa jak niestrudzona rzeka, zabierając nas w ponury świt świata, który tylko my możemy ulepszyć” „Chodź, naprawmy niektóre błędy!” jak śpiewa w piosence tytułowej.

Nie byłby to album Michaela Patricka Kelly, gdyby nie było na nim porywająco dobrej muzyki… nie byłby nim także, gdyby nie skłaniał do wiary, że ludzkość to nie tylko upadek tej planety, ale także jej największa nadzieja.