"Top Gun: Maverick": Lady Gaga dosłownie przyleciała na premierę w odlotowej kreacji [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Top Gun: Maverick”: Lady Gaga dosłownie przyleciała na premierę w odlotowej kreacji [WIDEO]

„Top Gun: Maverick”: Lady Gaga dosłownie przyleciała na premierę w odlotowej kreacji [WIDEO]

Zbudowany przez TechHaus, dział techniczny Haus of Gaga, Volantis jest pierwszą na świecie latającą sukienką! Musicie to zobaczyć!

Zbudowany przez TechHaus, dział techniczny Haus of Gaga, Volantis jest pierwszą na świecie latającą sukienką! Musicie to zobaczyć!

Lady Gaga doskonale wie, jak zrobić wejście, żeby wszyscy o niej mówili. Podczas premiery filmu „Top Gun: Maverick” w San Diego piosenkarka i aktorka na czerwony dywan przybyła w latającej sukience!W przeszłości widzieliśmy, jak artystka przełamywała modowe trendy, czy to poprzez mięsne sukienki, czy czerwone lateksowe kombinezony. Jednak najnowsze dzieło Gagiprzebija je wszystkie. Tom Cruise może jej pozazdrościć tego pomysłu. Sami zobaczcie!

Stworzona specjalnie dla Lady Gagi, Volantis jest pierwszą na świecie latającą sukienką i zwiastuje początek nowej ery, mówi projektant Benjamin Males.

Volantis jest zdalnie sterowany i lata za pomocą 12 śmigieł na baterie. Pilotowany przez wyszkolonego pilota, który specjalizuje się w pojazdach bezzałogowych, został odsłonięty wraz z Lady Gagą w magazynie na Brooklynie w Nowym Jorku w listopadzie ubiegłego roku.

Lady Gaga nagrała utwór „Hold My Hand” do filmu”Top Gun: Maverick”.

– napisała Lady Gaga w poście na Instagramie.

Światową premierę filmu „Top Gun: Maverick” wyznaczono na 27 maja 2022 roku. Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.

Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

Oprócz Toma Cruise’a w filmie zobaczymy również Vala Kilmera, z którym w poprzedniej części główny bohater rywalizował. Poza tym w obsadzie znaleźli się również Ed Harris, Jennifer Connelly oraz Jon Hamm.