Strona Główna > Netflix: Jennifer Lopez zapowiada film dokumentalny “Halftime”. Zobacz pierwszy zwiastun

Netflix: Jennifer Lopez zapowiada film dokumentalny „Halftime”. Zobacz pierwszy zwiastun

Dokument pokaże, jak J. Lo zastanawia się nad swoją karierą, przygotowując się do chwalonego przez krytyków występu na Super Bowl w 2020 roku. Film ukaże się na Netfliksie 14 czerwca 2022 roku!

Dokument pokaże, jak J. Lo zastanawia się nad swoją karierą, przygotowując się do chwalonego przez krytyków występu na Super Bowl w 2020 roku. Film ukaże się na Netfliksie 14 czerwca 2022 roku!

Ten rok, niewątpliwe należy do Jennifer Lopez– a to dopiero połowa. Supergwiazda powróciła do komedii romantycznych z„Wyjdź za mnie” w lutym i zaręczyła się z Benem Affleckiem (ponownie) w kwietniu. Tego lata Jennifer Lopez będzie miała więcej powodów do świętowania dzięki wydaniu „Halftime”, filmu dokumentalnego skupiającego się na jej Super Bowl Halftime Show w 2020 roku. Dokument opowie też o kamieniach milowych w jej wieloletniej karierze i jej portorykańskim dziedzictwie.

Film został wyprodukowany przez jej firmę producencką Nuyorican Productions, a wyreżyserowała go Amanda Micheli, która otrzymała nominację do Oscara za swój krótkometrażowy film „La Corona” z 2008 roku.

Zwiastun filmu „Halftime” będzie dostępny 18 maja 2022 roku od godz. 18:00:

to nagrodzona licznymi statuetkami aktorka, producentka i wokalistka oraz jedna z najbardziej wpływowych kobiet w historii. Sprzedała ponad 75 milinów płyt, a jej filmy zarobiły łącznie ponad 3 miliardy dolarów. Jennifer Lopez znalazła się na słynnej liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie magazynu TIME, została też nazwana najbardziej wpływową gwiazdą przez Forbes oraz najpiękniejszą kobietą na świecie przez magazyn People. Ma w dorobku dwie nominacje od nagrody Golden Globe za role w filmach „Hustlers” i „Selena”. Do dzisiaj pozostaje jedyną kobietą, która w tym samym momencie podbiła listę Billboardu oraz box office swoją płytą, oraz filmem.