"Dom z papieru: Korea" zobacz pierwszy oficjalny zwiastun serialu Netfliksa! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Dom z papieru: Korea” zobacz pierwszy oficjalny zwiastun serialu Netfliksa!

„Dom z papieru: Korea” zobacz pierwszy oficjalny zwiastun serialu Netfliksa!

Premiera serialu „Dom z papieru: Korea” zaplanowana jest na 24 czerwca 2022 roku. Do sieci trafił właśnie pierwszy oficjalny zwiastun!

Premiera serialu „Dom z papieru: Korea” zaplanowana jest na 24 czerwca 2022 roku. Do sieci trafił właśnie pierwszy oficjalny zwiastun!

Filmy o brawurowych napadach nigdy nie wychodzą z mody dzięki emocjom i niespodziankom, które czekają widzów podczas próby zdobycia upragnionego skarbu. W przypadku składającej się z sześciu odcinków pierwszej części serialu „Dom z papieru: Korea”, której premiera zaplanowana jest na 24 czerwca 2022 roku, podczas akacji bohaterowie będą nawet nosić maski inspirowane skarbami.

Zobacz zwiastun:

Akcja tego nowego serialu, osadzona jest w Korei, w fikcyjnym Wspólnym Obszarze Gospodarczym powstałym w wyniku unifikacji Półwyspu Koreańskiego. Oprócz tego ciekawego i oryginalnego miejsca akcji w serialu zobaczymy wspaniałą obsadę, w skład której wchodzą: Professor (Yoo Ji-tae), Berlin (Park Hae-soo), Tokio (Jun Jong-seo), Moskwa (Lee Won-jong), Denver (Kim Ji-hun), Nairobi (Jang Yoon-ju), Rio (Lee Hyun-woo), Helsinki (Kim Ji-hoon) oraz Oslo (Lee Kyu-ho).

„Dom z papieru: Korea – część 1” to pierwszy koreański hit w drugiej połowie roku. Premiera już 24 czerwca 2022 roku — tylko na Netflix.