Strona Główna > 20-lecie Dody w Sopocie. Zobacz wyjątkowe duety [WIDEO]

20-lecie Dody w Sopocie. Zobacz wyjątkowe duety [WIDEO]

Za nami kolejna edycja Polsat SuperHit Festiwal 2022, Podczas drugiego dnia mogliśmy zobaczyć jubileuszowy koncert Dody. Artystka, jak zwykle stanęła na wysokości zadania i przygotowała dla widzów prawdziwe show z wyjątkowymi goścmi!

Za nami kolejna edycja Polsat SuperHit Festiwal 2022, Podczas drugiego dnia mogliśmy zobaczyć jubileuszowy koncert Dody. Artystka, jak zwykle stanęła na wysokości zadania i przygotowała dla widzów prawdziwe show z wyjątkowymi goścmi!

Fani Dody z niecierpliwością wyczekiwali jej koncertu. Artystka świętowała swoje 20-lecie kariery artystycznej, podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022. Wraz z piosenkarką na scenie pojawili się goście specjalni, a wśród nich Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak, Michał Wiśniewski i Dawid Kwiatkowski.

– powiedziała Doda.

Tak wyglądał początek koncertu:

Później Dodazaprosiła na scenę swojego pierwszego gościaJustynę Steczkowską. Wykonały wspólnie przebój „Znak Pokoju”, którym zespół Virgin wygrał Słowika Publiczności w 2005 roku.

Podczas jubileuszy Dody spełniło się jej największe marzenie z dzieciństwa. Wystąpiła na scenie ze swoją idolką Beatą Kozidrak! Zaśpiewały utwór „Dwie bajki”. Obie artystki nie kryły łez wzruszenia.

Kolejnym gościem Dody był Dawid Kwiatkowski. Artysta młodego pokolenia, który jak sam przyznał, jako nastolatek płakał po złamanym sercu do przeboju grupy Virgin „Mam Tylko Ciebie”. To właśnie ten utwór wykonał z Dodą podczas koncertu w Sopocie.

Na koniec Doda wystąpiła solowo. Między wykonaniem utworów „Katharsis” i „Dziękuję” odebrała wyróżnienie – Serce od Polsatu oraz złotą płytę za singiel „Fake Love”. Artystka podziękowała również fanom za ich wsparcie.

–powiedziałaDoda.

Poniżej możecie zobaczyć galerię zdjęć:

Dorota „Doda” Rabczewska urodziła się 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie. Jej przygoda z muzyką zaczęła się już od najmłodszych lat, gdy stwierdzono, iż posiada słuch absolutny. Równolegle z nauką w Społecznej Szkole Podstawowej w Ciechanowie, uczęszczała do szkoły muzycznej. 9 maja 1992 roku odbył się jej pierwszy występ publiczny podczas Mini Listy Przebojów w Wojewódzkim Domu Kultury w Ciechanowie. W 1997 roku podjęła naukę w Studium Wokalnym Elżbiety Zapendowskiej, zaś na początku 1998 roku przyjęto ją do teatru Studio Buffo, gdzie występowała w takich przedstawieniach jak „Metro” czy „Przeżyj to sam”. CNN umieściło ją na liście najbardziej znanych na świecie Polaków w całej historii kraju (obok Lecha Wałęsy czy Jana Pawła II). Od kilku lat jest najczęściej wyszukiwaną osobą w polskim internecie. Doda ma na swoim koncie trzy solowe albumu „Diamond Bitch”, „7 pokus głównych” oraz „Dorota” z 2019 roku. Z zespołem Virgin wydała cztery płyty, w tym ostatnią „Choni” w 2016 roku.