Strona Główna > “Avatar 2: Istota wody” nadchodzi. Zobacz oficjalny plakat

„Avatar 2: Istota wody” nadchodzi. Zobacz oficjalny plakat

Na tę chwilę czekały miliony fanów „Avatara” na całym świecie! Już pod koniec roku dobędzie się premiera drugiej części „Avatara”.

Na tę chwilę czekały miliony fanów „Avatara” na całym świecie! Już pod koniec roku dobędzie się premiera drugiej części „Avatara”.

Dwa tygodnie temu ukazał się pierwszy zwiastun długo oczekiwanego i bardzo opóźnionego sequela Jamesa Camerona „Avatar 2: Istota wody”. Produkcja miała trafić do kin w 2014 roku! Akcja filmu będzie rozgrywać się głównie w oceanie, przy użyciu nowej technologii stworzonej do opanowania podwodnego rejestrowania scen. Już teraz możecie zobaczyć oficjalny plakat promujący film.

„Avatar: Istota wody” trafi do kin16 grudnia 2022 roku.Przed premierą 23 września w kinach ponownie pojawi się oryginalny „Avatar”. Będziecie więc moglinadrobić zaległości!

Pierwsza część była kulturowym i komercyjnym fenomenem w momencie premiery w 2009 roku, zdobywając trzy Oscary i stając się największym światowym hitem kasowym wszechczasów, zarabiając ponad 2,8 miliarda dolarów.

W obsadzie „Avatar 2: Istota wody” zobaczymy ponownieSama Worthingtona,Zoe SaldanaiSigourney Weaver, aby kontynuować historię Na'vi, rasy pozaziemskich humanoidów atakowanej przez ludzi. Nowi członkowie obsady toKate Winslet, Michelle Yeoh, Jemaine ClementiEdie Falco.